Zbiórka Powrot Marcina do sprawnosci - zdjęcie główne

Powrot Marcina do sprawnosci

3 395 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Arkadiusz Szczepanscy - awatar

Ewelina Arkadiusz Szczepanscy

Organizator zbiórki

Kochani zwracam  sie o pomoc dla mojego szwagra Marcina. Pomóżmy

mu stanąć na własnych nogach. Marcin jest głową rodziny,kochany mąż i tata .Starał się jak mógł by zapewnic rodzinie jak najlepsze życie. Niestety 02.12.2017r. jego życie się zmieniło i to teraz on potrzebuje naszej pomocy.Marcin się źle poczuł,stracił przytomność .Po przyjeździe karetki lekarz stwierdził udar krwotoczny pnia mózgu. Szanse na przeżycie były minimalne,sam nie oddychał i do dnia dzisiejszego ma rurke tracheostomi i jest karmiona przez peg.Codziennie walczy o lepsze życie by mógł być chociaż troche samodzielny. Za dwa tygodnie zostanie przewieziony do Polski na rehabilitacje oczywiscie prywatna,gdyż na kase chorych czeka sie długo, a Marcin czekać nie może u niego liczy się czas i intensywna rehabilitacja. Stan Marcina nie pozwala zabrac go do domu.Dlatego proszę Was wspomóżmy Marcina nawet najmniejszą kwota abyśmy zobaczyli Go za jakiś czas takiego, jak przed chorobą.

Dziekuje za udostępnienie tego profilu,wpłaty,modlitwe, wsparcie i życzliwość. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Arkadiusz Szczepanscy - awatar

  Ewelina Arkadiusz Szczepanscy

  08.05.2018
  08.05.2018

  Marcin od wczoraj rozpoczal intensywna rehabilitacje w Bydgoszczy teraz czekamy na efekty

Komentarze


 • Ana Schirm - awatar

  Ana Schirm

  09.05.2018
  09.05.2018

  Good luck for you and your family

3 395 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Arkadiusz Szczepanscy - awatar

Ewelina Arkadiusz Szczepanscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Maria Zając - awatar
Maria Zając
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
sitkowska sylwia - awatar
sitkowska sylwia
50
Ana Schirm - awatar
Ana Schirm
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Biernat - awatar
Justyna Biernat
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Marszałek - awatar
Iwona Marszałek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij