Zbiórka 15. Festiwal Kultury Dziecięcej - miniaturka zdjęcia

15. Festiwal Kultury Dziecięcej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 15. Festiwal Kultury Dziecięcej - zdjęcie główne

15. Festiwal Kultury Dziecięcej

600 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kępczyk - awatar

Karolina Kępczyk

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" działa na rzecz dzieci.  Festiwal Kultury Dziecięcej również jest skierowany dla dzieci, dlatego podjęliśmy się pomocy w zebraniu pieniędzy na jego realizację.

15. Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej Pacanów – Dania 2017 co to?

Festiwal to bezpośrednie  spotkanie dzieci i młodzieży z kulturą i nauką. To warsztaty, koncerty, pokazy oraz konkursy. Festiwal jest dla wszystkich – nie trzeba mieć specjalnych zdolności, by wziąć udział w organizowanych przez nas atrakcjach. Wystarczy chcieć. Naszym celem jest rozwijanie kreatywności , wyobraźni i umiejętności twórczych.  

W tym roku mamy już 15 edycję i planujemy m.in. Koncert Majki Jeżowskiej, Kayah oraz występy artystów  z Polski, Danii oraz Włoch – najwyżej cenionych artystów estradowych.

W strefach warsztatowych będziemy lepić garnki, rzeźbić w lodzie, tworzyć szklane magnesy, robić biżuterię, sterować robotami, uczyć się kowalstwa artystycznego czy rozwiązywać zagadki jak Sherlock Holmes.

Podczas trzydniowego Festiwalu spotkamy się także z Mistrzami Teatru i Muzyki, spośród których wybierzemy najlepszych i wręczymy im statuetki Mistrza Koziołka.

Nagrodzimy także najlepszą grupę wśród uczestników „Bajkowego Korowodu”, który rozpocznie ostatni dzień  Festiwalu.  Będzie kolorowo, radośnie i głośno!

Kogo planujemy zaprosić na nasz Festiwal? 

Kayah

Majkę Jeżowską

Piotra Denisiuka

Luigi'ego Ciottę

Zespół Duo Passione

Teatr na walizkach

Kielecki Teatr Tańca

Orkiestrę Dętą i Mażoretki z Dobrynina


Ile to kosztuje?

No cóż…Festiwal jest dużym trzydniowym przedsięwzięciem. Pokrywamy koszty noclegów
i wyżywienia uczestników Spotkań Mistrzów Teatru i Mistrzów Muzyki (ok 300 osób), musimy zatroszczyć się o zaplecze techniczne (wynajem sceny, prąd, ochronę, opiekę medyczną i p.poż itp.), wynagrodzenia dla jury i artystów (prawie 100 osób) oraz oczywiście materiały
na warsztaty i nagrody w licznych konkursach.

Łączny koszt Festiwalu to ponad 300 tysięcy złotych. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
600 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kępczyk - awatar

Karolina Kępczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Tomasz Banasik - awatar
Tomasz Banasik
50
Kamila Karczewska - awatar
Kamila Karczewska
50
Halina Kępczyk - awatar
Halina Kępczyk
100
Malinowski Grzegorz - awatar
Malinowski Grzegorz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Kubacka-Seweryn - awatar
Katarzyna Kubacka-Seweryn
100
Karolina Kępczyk - awatar
Karolina Kępczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij