Zbiórka Koniec Bezradności Tomka - zdjęcie główne

Koniec Bezradności Tomka

1 079 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Jałmużniak - awatar

Jolanta Jałmużniak

Organizator zbiórki

Mój bardzo dobry kolega od dzieciństwa prowadzi nierówną walkę z życiem. Wychowany w patologicznych warunkach wszedł w dorosłe życie zupełnie do niego nie przygotowany, co sprawiło, że przy każdej możliwej okazji był przez kogoś wykorzystywany. To złamało go psychicznie, a później też fizycznie. Łapiąc się jakiekolwiek pracy by uniknąć bezdomności nabawił się lekkiego stopnia niepełnosprawności z powodu schorzeń kręgosłupa. Teraz tuż przed świętami utracił pracę i pozbawiony wsparcia instytucji społecznych oraz rodziny znów zawisło nad nim widmo bezdomności. Organizuje zbiórkę na zakup paczki żywnościowej i skromne kieszonkowe, aby choć trochę ulżyć mu w rachunkach i kupić mu czas na znalezienie pracy.

Załączam również link do jego bloga, w którym dokładnie opisuje swoją sytuację"

https://tomaszkrolposzukiwania.blogspot.com/2020/12/pamietnik-syna-zamordowanej-matki.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Klapouchy - awatar

  Klapouchy

  25.03.2021
  25.03.2021

  Dobry gracz CoW Trzymaj się mistrzu

 • slawekns - awatar

  slawekns

  24.03.2021
  24.03.2021

  Powodzenia , w Nas siła

 • Lukasz - awatar

  Lukasz

  24.03.2021
  24.03.2021

  Trzymam kciuki za Tomka .

1 079 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Jałmużniak - awatar

Jolanta Jałmużniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Ron Everson - awatar
Ron Everson
200
rahtee - awatar
rahtee
50
Scansen - awatar
Scansen
12
RamPamPam - awatar
RamPamPam
50
Wiking - awatar
Wiking
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Cień :) - awatar
Cień :)
20
Klapouchy - awatar
Klapouchy
250
Król Murzynów - awatar
Król Murzynów
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij