Zbiórka Sensacje Dojrzałego Wieku - zdjęcie główne

Sensacje Dojrzałego Wieku

555 zł  z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

Fundacja Piąta Pora Roku

Organizator zbiórki

Fundacja Piąta Pora Roku

Jesteśmy nowo powstałą organizacją której jednym z piorytetów jest tworzenie warunków opieki zapewniającej spokojne i godne życie osobom starszym o różnorodnym stopniu niepełnosprawności i ze schorzeniami wieku podeszłego. O tym, że społeczeństwo w Polsce starzeje się, a proces ten będzie jeszcze postępował, słychać już niemal na każdym kroku. Osoby starsze niewątpliwie stanowią grupę, która potrzebuje wsparcia w artykułowaniu swoich potrzeb i problemów. Zwiększenie populacji osób starszych oznacza nie tylko zmianę społeczno-kulturową, rozwój obyczajów i szeroko rozumianego „stylu życia” społeczeństwa, ale też niesie za
sobą konieczność kształtowania pod tym kątem polityk publicznych na różnych szczeblach organizacji państwa. Władze próbują mierzyć się z tym faktem na wiele różnych sposobów, przeznaczając w miarę możliwości dodatkowe środki finansowe na usługi skierowane bezpośrednio do osób starszych czy też podwyższając próg wieku emerytalnego. Dziś jak nigdy dotąd paląca staje się potrzeba, by ludzie pozostawali jak najdłużej aktywni.

Dlatego pragniemy propagować aktywizację seniorów, by mogli oni pozostać jak najdłużej w swoim środowisku, czerpiąc radość z życia i podejmowanych działań włączyć seniorów w procesy decyzyjne zarówno w obszarach polityk jak i usług publicznych.

Pierwszym naszym projektem jest Kaliska Karta Seniora - Sensacje Dojrzałego Wieku.

Program jest elementem polityki społecznej realizowanej przez Fundację Piąta Pora Roku. Głównym celem Programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia osób powyżej 60 roku życia, poprzez stworzenie oraz rozwijanie systemu promocji, ulg i rabatów oferowanych przez Partnerów Programu, jak również zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych, a także kształtowanie pozytywnego wizerunku kaliskich seniorów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

  Kaliska Karta Seniora

  05.08.2016
  05.08.2016

  Apteka, sanatoria, placówki rehabilitacyjne, kawiarnie, restauracje i punkty usługowe - lista partnerów Kaliskiej Karty Seniora stale się rozrasta. Obecnie jest ich już około 40.
  Dzięki Wam pozyskamy jak najwięcej partnerów Programu i wydamy następne Karty dla Seniorów! Dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualizacji 1 181

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Basia - awatar

  Basia

  04.09.2016
  04.09.2016

  Żyć to znaczy pomagać :)

 • Darczyńca - awatar

  Darczyńca

  31.08.2016
  31.08.2016

  Wspieram i popieram.

  • Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

   Fundacja Piąta Pora Roku - Organizator zbiórki

   01.09.2016
   01.09.2016

   Dziękujemy.

 • Barbara - awatar

  Barbara

  28.08.2016
  28.08.2016

  Bardzo fajna inicjatywa.

  • Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

   Fundacja Piąta Pora Roku - Organizator zbiórki

   01.09.2016
   01.09.2016

   Dziękujemy.

 • Zygmunt - awatar

  Zygmunt

  16.08.2016
  16.08.2016

  W pełni popieram takie działania. Jestem już posiadaczem karty.

  • Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

   Fundacja Piąta Pora Roku - Organizator zbiórki

   01.09.2016
   01.09.2016

   Dziękujemy.

 • Niesamowita - awatar

  Niesamowita

  26.07.2016
  26.07.2016

  Dobro zawsze wraca, warto pomagać...

  • Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

   Fundacja Piąta Pora Roku - Organizator zbiórki

   26.07.2016
   26.07.2016

   Dziękujemy Kasiu :)

555 zł  z 1 950 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Piąta Pora Roku - awatar

Fundacja Piąta Pora Roku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Martinka - awatar
Martinka
50
wojciech - awatar
wojciech
5
Basia - awatar
Basia
5
wojciech - awatar
wojciech
5
Marta - awatar
Marta
20
Przemysław - awatar
Przemysław
100
Darczyńca - awatar
Darczyńca
100
Barbara - awatar
Barbara
5
Zygmunt - awatar
Zygmunt
30
Niesamowita - awatar
Niesamowita
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij