Zbiórka Piekło Bambo - zdjęcie główne

Piekło Bambo

209 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Kolejny Psiak, który przeżył piekło. Na szczęście trafił pod opiekę wolontariuszki, która zgodziła się udzielić mu tymczasowego schronienia. Mimo, że większość wolontariuszy nie śpi na pieniądzach, pokazują swoje dobre serce i nie przechodzą obojętnie obok nieszczęścia i małymi krokami naprawiają świat.

Wyobraź sobie piekło… że nie możesz się ruszyć... nie z bólu, choć cię paraliżuje. To zardzewiałe druty od płotu wrzynają Ci się w kark…Tkwisz już tak od parunastu godzin na mrozie, nie masz już siły wołać o pomoc….Pomoc przychodzi w ostatniej chwili i uwalnia Twoje malutkie 7 kg ciałko z cierpienia. Co się wydarzyło? Zapewne właściciel „zapomniał” go zabrać przy przeprowadzce, zapomniał też zostawić pożywienie, dlatego maluszek z głodu i desperacji próbował się wydostać przez stary płot, pod którym utknął…Bambo ma około 6 lat. Piesek ma wiele ran ropnych na karku i grzbiecie, wrzody i stare rany po pogryzieniu. Został zabezpieczony w domu tymczasowym u Pani Ireny.

 POTRZEBUJEMY PILNIE OPŁACIĆ LECZENIE I POBYT!!! Dlatego liczą się nawet najmniejsze wpłaty. Razem nam się uda... Jeśli każdy wpłaci nawet po złotówce, osiągniemy nasz cel. Spróbujmy ok? 


 Bambo to cudowny i otwarty i przyjazny i grzeczny piesek. Jest bardzo wpatrzony w człowieka. Kocha ludzi. Jest ogromnym przytulakiem. Dogaduje się z innymi psami. Szukamy dla niego cudownego domku. Kontakt w sprawie adopcji:

 505 682 029, 609 212 748

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monia Kucharska - awatar

  Monia Kucharska

  23.01.2018
  23.01.2018

  W domku tymczasowym... ciepło i bezpiecznie

  Zdjęcie aktualizacji 11 229

209 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Pomagam - awatar
Pomagam
10
Czesiu Chorzów - awatar
Czesiu Chorzów
30
Justyna Łukasz - awatar
Justyna Łukasz
10
Asia - awatar
Asia
5
Klaudia chorzów - awatar
Klaudia chorzów
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
4
Justyna - awatar
Justyna
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij