Zbiórka Piękno-Kontra Rak! - zdjęcie główne

Piękno-Kontra Rak!

507 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

#mamymoc - te słowa przyświecają tegorocznej edycji akcji charytatywnej "Piękna Mama". Fundacja "Gdy liczy się czas" już po raz czwarty ma zaszczyt organizować wyjątkowy dzień dla mam dzieci chorych na raka w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. 

"Piękna..." to wyjątkowy projekt, skierowany do cudownych kobiet. To one na co dzień znoszą trud choroby swoich dzieci, walczą o nie jak lwice i nie pozwalają opaść z sił. To one niejednokrotnie płaczą cicho w poduszkę, tak, by przypadkiem dziecko nie usłyszało. To właśnie dla nich jest ten dzień.W tym roku organizacja Pięknej Mamy przypada 8 marca. Chcemy pokazać mamom, że #silajestkobieta. Dzięki makijażowi, fryzurze, zabiegom pielęgnacyjnym, spotkaniom z dietetykiem, mamami po leczeniu, chcemy przekazać onkomamom mnóstwo pozytywnej energii i dać im nadzieję na lepsze, zdrowsze dni. Wierzymy, że każda z nich potrzebuje chwili oddechu, relaksu, pokazania, ile tak naprawdę jest warta, zarówno w matczynym, jak i czysto kobiecym wymiarze. Zebraliśmy zespół wyjątkowych osób. W tym roku do akcji włączy się szereg specjalistów, poświęcających swój czas i talent tym niesamowitym kobietom. Jednakże są materiały, których wciąż nam brakuje do tego, by akcja mogła w pełni rozkwitnąć. Brakuje nam kępek rzęs, gąbeczek i pędzli do makijażu, pęset, henny, lakierów do włosów, wsuwek, jednorazowych aplikatorów do ust i szczoteczek do rzęs, artykułów higienicznych, a nawet śmietników i worków na śmieci. Kierujemy do Was prośbę o każde, nawet drobne wsparcie. Pozwólcie nam uczynić Piękna Mamę jeszcze piękniejszą! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Gdy Liczy się Czas" - awatar

  Fundacja "Gdy Liczy się Czas"

  25.02.2019
  25.02.2019

  Fundacja "Gdy liczy się czas" już po raz czwarty ma zaszczyt organizować wyjątkowy dzień dla mam dzieci chorych na raka w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. "Piękna..." to wyjątkowy projekt, skierowany do cudownych kobiet. To one na co dzień znoszą trud choroby swoich dzieci, walczą o nie jak lwice i nie pozwalają opaść z sił. To one niejednokrotnie płaczą cicho w poduszkę, tak, by przypadkiem dziecko nie usłyszało. To właśnie dla nich jest ten dzień.
  W tym roku organizacja Pięknej Mamy przypada 8 marca w dziwne kobiet. Chcemy pokazać mamom, że #silajestkobieta.

  Zdjęcie aktualizacji 26 913

Komentarze


 • Milena - awatar

  Milena

  04.03.2019
  04.03.2019

  💟

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  28.02.2019
  28.02.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

507 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 25

Milena - awatar
Milena
10
Dominika - awatar
Dominika
50
Beata Olszewska-Barc - awatar
Beata Olszewska-Barc
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Makowska - awatar
Aleksandra Makowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Beń - awatar
Agnieszka Beń
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij