Zbiórka Piękno-Kontra Rak! - miniaturka zdjęcia

Piękno-Kontra Rak!

Zbiórka Piękno-Kontra Rak! - zdjęcie główne

Piękno-Kontra Rak!

507 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 

#mamymoc - te słowa przyświecają tegorocznej edycji akcji charytatywnej "Piękna Mama". Fundacja "Gdy liczy się czas" już po raz czwarty ma zaszczyt organizować wyjątkowy dzień dla mam dzieci chorych na raka w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. 

"Piękna..." to wyjątkowy projekt, skierowany do cudownych kobiet. To one na co dzień znoszą trud choroby swoich dzieci, walczą o nie jak lwice i nie pozwalają opaść z sił. To one niejednokrotnie płaczą cicho w poduszkę, tak, by przypadkiem dziecko nie usłyszało. To właśnie dla nich jest ten dzień.W tym roku organizacja Pięknej Mamy przypada 8 marca. Chcemy pokazać mamom, że #silajestkobieta. Dzięki makijażowi, fryzurze, zabiegom pielęgnacyjnym, spotkaniom z dietetykiem, mamami po leczeniu, chcemy przekazać onkomamom mnóstwo pozytywnej energii i dać im nadzieję na lepsze, zdrowsze dni. Wierzymy, że każda z nich potrzebuje chwili oddechu, relaksu, pokazania, ile tak naprawdę jest warta, zarówno w matczynym, jak i czysto kobiecym wymiarze. Zebraliśmy zespół wyjątkowych osób. W tym roku do akcji włączy się szereg specjalistów, poświęcających swój czas i talent tym niesamowitym kobietom. Jednakże są materiały, których wciąż nam brakuje do tego, by akcja mogła w pełni rozkwitnąć. Brakuje nam kępek rzęs, gąbeczek i pędzli do makijażu, pęset, henny, lakierów do włosów, wsuwek, jednorazowych aplikatorów do ust i szczoteczek do rzęs, artykułów higienicznych, a nawet śmietników i worków na śmieci. Kierujemy do Was prośbę o każde, nawet drobne wsparcie. Pozwólcie nam uczynić Piękna Mamę jeszcze piękniejszą! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Gdy Liczy się Czas" - awatar

  Fundacja "Gdy Liczy się Czas"

  25.02.19
  25.02.19

  Fundacja "Gdy liczy się czas" już po raz czwarty ma zaszczyt organizować wyjątkowy dzień dla mam dzieci chorych na raka w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie. "Piękna..." to wyjątkowy projekt, skierowany do cudownych kobiet. To one na co dzień znoszą trud choroby swoich dzieci, walczą o nie jak lwice i nie pozwalają opaść z sił. To one niejednokrotnie płaczą cicho w poduszkę, tak, by przypadkiem dziecko nie usłyszało. To właśnie dla nich jest ten dzień. W tym roku organizacja Pięknej Mamy przypada 8 marca w dziwne kobiet. Chcemy pokazać mamom, że #silajestkobieta.

  Zdjęcie aktualizacji 26 913

Komentarze


 • Milena - awatar

  Milena

  04.03.19
  04.03.19

  💟

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  28.02.19
  28.02.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

507 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 25

Milena - awatar
Milena
10
Dominika - awatar
Dominika
50
Beata Olszewska-Barc - awatar
Beata Olszewska-Barc
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Makowska - awatar
Aleksandra Makowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Beń - awatar
Agnieszka Beń
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij