Zbiórka Piękno polskiej wsi - zdjęcie główne

Piękno polskiej wsi

37 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Mjchas Mjchas - awatar

Mjchas Mjchas

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsi

Kim jestem?

Nazywam się Michał Ilczuk i jestem pasjonatem, amatorem fotografi.

Moim życiowym mottem są słowa Alberta Einsteina "Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód." 

Jestem osobą, która lubi fotografować i patrzeć na otaczający świat z innej perspektywy. Staram się dostrzegać to, czego inni nie dostrzegają i pokazywać to, czego inni nie widzą na swoich zdjęciach.

Fotografuje od ponad 4 lat, z mniejszymi i większymi sukcesami, ale póki co wszystkie swoje fotografie wkładam do szuflady.

W mojej rodzinie nikt nie fotografował, jestem samoukiem. Kiedyś znalazłem na strychu u dziadków aparat Zenith i tak zaczeła się moja przygoda.

Teraz mam 30 lat i wspaniałą pięcioletnią córeczkę, która mi towarzyszy w moich wyprawach i podkrada aparat, żeby robić sobie zdjęcia. Staram się jej przekazać wiedzę i pokazać jaki piękny jest świat, który nas otacza, a którego inni nie dostrzegają.

Mam nadzieję, że po zrealizowaniu swojego projektu wszystko się zmieni - zdjęcia z szuflady zawisną na scianach, a mój pierwszy projekt nie będzie ostatnim, ale jednym z wielu.

Kiedyś usłyszałem zdanie, które miało ogromny wpływ na to, żeby stworzyć ten właśnie projekt:

"Nadać życiu sens, zamiast go szukać"

Zdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsi

Polska wieś - moja wielka fascynacja

Pochodzę z lubelszczyzny i znam doskonale to piękno ginącej teraz i zapominanej polskiej wsi. Magię starych rolnych gospodarstw, do których nikt od dawna nie zaglądał.

Chcę ukazać tę niezaprzeczalną wspaniałość w pełnej krasie. Projekt, który chcę zrealizować, pozwoli mi też na pokazanie młodym ludziom z miast to, czego jeszcze nie widzieli, czego nie mieli okazji poznać.

Zdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsi

Na co przeznaczę zebrane środki?

Do zrealizowania mojego projektu niezbędny jest specjalny obiektyw, który pozwoli mi uchwycić to, czego do tej pory uchwycić nie mogłem. Dzięki wymarzonemu szkiełku obrazy będą jeszcze lepsze i to, co na nich chcę pokazać, będzie jeszcze bardziej realistyczne - a to ważne przy próbie uchwycenia wsi.

Dodatkowo zebrane środki przenaczę na zorganizowanie podrózy, gdzie nocleg będę miał zorganzowany w swoim 5 gwiazdkowym namiocie :-)

Środki przeznaczę również na wystawę zdjęć z podróży, którą będę chciał zorganizować w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w Markach

Wszystkie osoby, które zechcą wesprzeć mój projekt zostaną o niej oczywiście poinformowane i na nią zaproszone!

Zdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsi

Dlaczego to dla mnie tak ważne?

Młodzież wyjeżdza w miejsca znane i lubiane, ale wierzę, że można to zmienić. Wierzę też, że jeżeli do kogoś dotrze mój projekt, to ten ktoś na pewno zechce następnym razem pojechać już w ciche spokojne miejsce i zasmakuje tego, czego do tej pory nie miał okazji poznać.

Chciałbym, żeby ludzie dostrzegli polską wieś, bo to od niej wszystko się zaczęło!

Wszystkim, naprawdę, już tego z miejsca dziękuję za okazaną pomoc w realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia!

Zdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsiZdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsiZdjęcie opisu zbiórki Piękno polskiej wsi

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  05.11.2015
  05.11.2015

  Powodzenia, fajny pomysł mam nadzieję że Ci się uda

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  03.11.2015
  03.11.2015

  Koniec miesiąca, więc pomoc symboliczna;) ale życzę powodzenia:)

 • Martyna - awatar

  Martyna

  30.10.2015
  30.10.2015

  Powodzenia!

  • Mjchas Mjchas - awatar

   Mjchas Mjchas - Organizator zbiórki

   30.10.2015
   30.10.2015

   Dzięki Martynka, za zaangażowanie,pomoc i wsparcie. DZIĘKUJĘ!!!!

37 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Mjchas Mjchas - awatar

Mjchas Mjchas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Marcin - awatar
Marcin
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
7
Martyna - awatar
Martyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij