Karolina Dynek - awatar

Karolina Dynek

Organizator zbiórki

Witaj na stronie mojej zbiórki!
Jestem Karolina, miło mi ;) Rok temu uzyskałam upragniony dyplom i zostałam pielęgniarką. Była nią moja babcia, prawie została nią moja mama a ja postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję;) Obecnie staram się łączyć naukę na studiach magisterskich z pracą. Aktywnie działam w Studenckim Kole Pielęgniarstwa Klinicznego promując pielęgniarstwo i akcje profilaktyczne, koordynuję współpracę swojej uczelni i Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz wspieram Centrum Zdrowia Dziecka zbierając zabawki i inne "umilacze" wizyt w poradniach i na oddziałach ;)

Angażuję się w wiele projektów a jednym z ostatnich, jest wyjazd na wolontariat. Jako pielęgniarka chciałabym nieść pomoc również tym najbiedniejszym. Tym, którzy nie mieli tyle szczęścia aby urodzić się w kraju, gdzie medycyna jest wystarczająco rozwinięta. Tam, gdzie luksusem jest czysty opatrunek i porada lekarska.
Całość zbiórki mam zamiar przeznaczyć na taki właśnie wyjazd, pokrycie kosztów wyżywienia i ewentualnej wizy. Czasu zostało mi niewiele, najlepszy czas na wyjazd to sierpień-wrzesień. Jeśli uda mi się do tej pory zebrać chociaż część kwoty, cały przebieg wolontariatu mam zamiar zrelacjonować na specjalnie założonym blogu lub kanale. 

Myślę, że warto pokazać reszcie świata inny punkt widzenia. Być może ktoś zacznie bardziej doceniać to co ma, ktoś inny złapie impuls do działania i też zacznie pomagać...Nawet jeśli znajdzie się choć jedna taka osoba, to warto!

Na zakończenie: Jeśli chcesz mnie wesprzeć, będzie mi bardzo miło. Liczy się dla mnie każda złotówka;) Jeśli nie, to trzymaj kciuki !
Więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.projects-abroad.pl/projekty/medycyna-i-opieka-zdrowotna/#wiecej-informacji|zdjecia


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Karolina Dynek - awatar

Karolina Dynek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij