Zbiórka Pomóż mi pomagać ;) - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi pomagać ;)

Zbiórka Pomóż mi pomagać ;) - zdjęcie główne

Pomóż mi pomagać ;)

20 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Karolina Dynek - awatar

Karolina Dynek

Organizator zbiórki

Witaj na stronie mojej zbiórki!
Jestem Karolina, miło mi ;) Rok temu uzyskałam upragniony dyplom i zostałam pielęgniarką. Była nią moja babcia, prawie została nią moja mama a ja postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję;) Obecnie staram się łączyć naukę na studiach magisterskich z pracą. Aktywnie działam w Studenckim Kole Pielęgniarstwa Klinicznego promując pielęgniarstwo i akcje profilaktyczne, koordynuję współpracę swojej uczelni i Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz wspieram Centrum Zdrowia Dziecka zbierając zabawki i inne "umilacze" wizyt w poradniach i na oddziałach ;)

Angażuję się w wiele projektów a jednym z ostatnich, jest wyjazd na wolontariat. Jako pielęgniarka chciałabym nieść pomoc również tym najbiedniejszym. Tym, którzy nie mieli tyle szczęścia aby urodzić się w kraju, gdzie medycyna jest wystarczająco rozwinięta. Tam, gdzie luksusem jest czysty opatrunek i porada lekarska.
Całość zbiórki mam zamiar przeznaczyć na taki właśnie wyjazd, pokrycie kosztów wyżywienia i ewentualnej wizy. Czasu zostało mi niewiele, najlepszy czas na wyjazd to sierpień-wrzesień. Jeśli uda mi się do tej pory zebrać chociaż część kwoty, cały przebieg wolontariatu mam zamiar zrelacjonować na specjalnie założonym blogu lub kanale. 

Myślę, że warto pokazać reszcie świata inny punkt widzenia. Być może ktoś zacznie bardziej doceniać to co ma, ktoś inny złapie impuls do działania i też zacznie pomagać...Nawet jeśli znajdzie się choć jedna taka osoba, to warto!

Na zakończenie: Jeśli chcesz mnie wesprzeć, będzie mi bardzo miło. Liczy się dla mnie każda złotówka;) Jeśli nie, to trzymaj kciuki !
Więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.projects-abroad.pl/projekty/medycyna-i-opieka-zdrowotna/#wiecej-informacji|zdjecia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Karolina Dynek - awatar

Karolina Dynek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij