Zbiórka Pomóż mi pomagać ;) - zdjęcie główne

Pomóż mi pomagać ;)

20 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Dynek - awatar

Karolina Dynek

Organizator zbiórki

Witaj na stronie mojej zbiórki!
Jestem Karolina, miło mi ;) Rok temu uzyskałam upragniony dyplom i zostałam pielęgniarką. Była nią moja babcia, prawie została nią moja mama a ja postanowiłam kontynuować rodzinną tradycję;) Obecnie staram się łączyć naukę na studiach magisterskich z pracą. Aktywnie działam w Studenckim Kole Pielęgniarstwa Klinicznego promując pielęgniarstwo i akcje profilaktyczne, koordynuję współpracę swojej uczelni i Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz wspieram Centrum Zdrowia Dziecka zbierając zabawki i inne "umilacze" wizyt w poradniach i na oddziałach ;)

Angażuję się w wiele projektów a jednym z ostatnich, jest wyjazd na wolontariat. Jako pielęgniarka chciałabym nieść pomoc również tym najbiedniejszym. Tym, którzy nie mieli tyle szczęścia aby urodzić się w kraju, gdzie medycyna jest wystarczająco rozwinięta. Tam, gdzie luksusem jest czysty opatrunek i porada lekarska.
Całość zbiórki mam zamiar przeznaczyć na taki właśnie wyjazd, pokrycie kosztów wyżywienia i ewentualnej wizy. Czasu zostało mi niewiele, najlepszy czas na wyjazd to sierpień-wrzesień. Jeśli uda mi się do tej pory zebrać chociaż część kwoty, cały przebieg wolontariatu mam zamiar zrelacjonować na specjalnie założonym blogu lub kanale. 

Myślę, że warto pokazać reszcie świata inny punkt widzenia. Być może ktoś zacznie bardziej doceniać to co ma, ktoś inny złapie impuls do działania i też zacznie pomagać...Nawet jeśli znajdzie się choć jedna taka osoba, to warto!

Na zakończenie: Jeśli chcesz mnie wesprzeć, będzie mi bardzo miło. Liczy się dla mnie każda złotówka;) Jeśli nie, to trzymaj kciuki !
Więcej informacji dostępnych na stronie: https://www.projects-abroad.pl/projekty/medycyna-i-opieka-zdrowotna/#wiecej-informacji|zdjecia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Dynek - awatar

Karolina Dynek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij