Zbiórka Podróż po pierwsze kroki - miniaturka zdjęcia

Podróż po pierwsze kroki

Zbiórka Podróż po pierwsze kroki - zdjęcie główne

Podróż po pierwsze kroki

3 721 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać teraz
 
Weronika Chybowska - awatar

Weronika Chybowska

Organizator zbiórki

Witaj, mam na imię Amelka. 

Jestem wesołą i czerpiącą radość ze swojego dzieciństwa dziewczynką. Mimo, że los postawił mi na początku życiowej drogi wiele przeciwności to stawiam im czoła i dzielnie walczę ze wszystkimi przeszkodami. Nigdy się nie poddaję. Wszystko zawsze chcę robić sama. Podobno jestem też bardzo zawzięta 😉

Przeszłam 3 skomplikowane operacje w Paley Institute na Florydzie. Po prawie 9 miesiącach nieustannego bólu  oraz walki zakończyłam  leczenie i wróciłam do domku...chodzę teraz na własnych nóżkach. To cud,który dokonał się dzięki Waszej pomocy. ❤

Teraz przede mną kilka lat intensywnej rehabilitacji. Muszę nauczyć się  w pełni wykorzystywać możliwości moich nóżek, jest to bardzo ciężka praca. 

Wiem,że z Waszą pomocą ten etap w moim  życiu także uda mi się przejść. Razem osiągniemy ten szczyt. 

Dziękuję za pomoc ❤💐

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Weronika Chybowska - awatar

  Weronika Chybowska

  08.04.19
  08.04.19

  Amelia jest już na Florydzie. W przyszły poniedziałek mamy pierwszą wizytę w szpitalu, a we wtorek jeśli badania wyjdą dobrze Amelia przejdzie pierwszą operację w St Mary’s Medical Center u dr Paleya. Trzymajcie za nas mocno kciuki ✊✊

  Zdjęcie aktualizacji 29 375

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.20
  10.02.20

  Życzę zdrowia

 • Kasia Piechowicz i Agnieszka Czepanko - awatar

  Kasia Piechowicz i Agnieszka Czepanko

  12.06.19
  12.06.19

  Amelka kubicujemy ci baaardzo. jestes niezwykła!!!!

 • Pomocnicy z 2b. - awatar

  Pomocnicy z 2b.

  30.05.19
  30.05.19

  Trzymamy mocno kciuki za Amelkę. Pozdrawiamy serdecznie!!

 • Damian - awatar

  Damian

  29.12.18
  29.12.18

  Trzymam kciuki !! Wszystko w końcu się ułoży !! :)

3 721 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać teraz
 
Weronika Chybowska - awatar

Weronika Chybowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

Marta Rybak - awatar
Marta Rybak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Kinga - awatar
Kinga
10
Skrzat - awatar
Skrzat
50
Małgorzata Kubak-Rosołowska - awatar
Małgorzata Kubak-Rosołowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Andrzej Rojek - awatar
Andrzej Rojek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij