Zbiórka Pierwszy krok - zdjęcie główne

Pierwszy krok

831 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szalinska - awatar

Karolina Szalinska

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Pierwszy krok

Od urodzenia choruję

Nazywam się Karolina Szalińska. Mam 24 lata, od urodzenia choruję na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Poruszam się na wózku inwalidzkim, co bardzo ogranicza mnie w realizacji mojej wielkiej pasji jaką jest taniec towarzyski. Moja choroba utrudnia też pisanie ręczne, co jest spowodowane porażeniem kończyn górnych. Utrudnia mi to naukę w szkole i załatwianie spraw dnia codziennego. Moją wadą jest dodatkowo zez, który odbiera mi wdzięk osobisty.

Zdjęcie opisu zbiórki Pierwszy krok

Staram się normalnie żyć

Pomimo swojej choroby cieszę się życiem i staram się korzystać z niego jak najwięcej. Aby w miarę normalnie żyć, potrzebuję codziennej rehabilitacji. Jedyną przeszkodą w realizacji moich marzeń, pragnień i zamierzeń, jest moja ciężka sytuacja finansowa.

Tata jest po zawale serca, co uniemożliwia mu podjęcie pracy zawodowej, a na utrzymaniu ma oprócz mnie jeszcze mojego młodszego brata. Wychowuje mnie samotnie, ponieważ moja mama zmarła kilka lat temu.

Zdjęcie opisu zbiórki Pierwszy krok

Moje największe marzenie

Moim największym marzeniem jest wyjazd do ośrodka rehabilitacyjnego "Zabajka" w Złotowie. Wierzę, że dzięki rehabilitacji mogę stać się bardziej samodzielna.

Niestety, osiągniecie tego celu jest bardzo dalekie. Koszt jednego turnusu wynosi 4500 złotych, ale żeby rehabilitacja przyniosła oczekiwany efekt potrzebne jest sześć takich turnusów...

Dzięki uczestnictwu w turnusach w końcu mogłabym stanąć na własnych nogach i stać się niezależna od osób trzecich. Mogłabym normalnie żyć i realizować moje największe pasje, jakimi są: taniec towarzyski i podróżowanie.

Zdjęcie opisu zbiórki Pierwszy krok

Marzenie, które dzięki Tobie może się spełnić!

Bardzo proszę o każdą pomoc i z góry dziękuję wszystkim Ludziom Wielkiego Serca!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Szalinska - awatar

  Karolina Szalinska

  24.10.16
  24.10.16

  jest 7% celu macie wielkie serca dzieki wielkie

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  20.12.15
  20.12.15

  Trzymaj się :-)

  • Karolina Szalinska - awatar

   Karolina Szalinska - Organizator zbiórki

   21.12.15
   21.12.15

   dziekuje<3

 • kacper - awatar

  kacper

  15.12.15
  15.12.15

  Miłej zabawy w zabajce ! ;)

  • Karolina Szalinska - awatar

   Karolina Szalinska - Organizator zbiórki

   18.12.15
   18.12.15

   dziekuje ci bardzo za pomoc jestes wielki

831 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szalinska - awatar

Karolina Szalinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga - awatar
Kinga
96
Piotr - awatar
Piotr
300
Dominika - awatar
Dominika
10
Michał - awatar
Michał
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Dominika - awatar
Dominika
10
Łukasz - awatar
Łukasz
150
Norbert - awatar
Norbert
100
Sylwia - awatar
Sylwia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij