Pierwszy krok Antosia

116 536 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 553 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Spytkowska - awatar

Renata Spytkowska

Organizator zbiórki

Antoś urodził się 14 października 2020 roku z  rozszczepem kręgosłupa na odcinku lędźwiowo-krzyżowym i współistniejącym wodogłowiem . Już w pierwszej dobie przeszedł  operację plastyki  przepukliny oponowo -rdzeniowej, która była jedyną szansą na to, aby załagodzić skutki wady kręgosłupa, po której niestety przestał ruszać nóżkami.  W grudniu komory mózgu zaczęły się przemieszczać,  z rezonansu stwierdzono chorobę Arnolda Charliego oraz  podejrzenie padaczki. Zdecydowano o operacji wstawienia układu zastawkowego z głowy do otrzewnej, czyli odprowadzeniu płynu mózgowo-rdzeniowego z głowy do brzucha. Kolejną operacją było zamknięcie przepukliny pachwinowej prawej. W styczniu kolejna operacja przepuklina pępkowa i pachwinowa lewa. Antoś ma pęcherz neurogenny to znaczy potrzebuje już całe życie cewnikowania co 5 godzin. Nasz dzielny bohater jest na tym świecie 8 miesięcy, a  przeszedł tak dużo. Antoś ma kochającą rodzinę :  dwóch wspaniałych braci Kubę i Aleksandra oraz cudownych rodziców, którzy walczą i będą walczyć o sprawność swojego dziecka. Miesięczna kwota rehabilitacji, leków, opatrunków i cewników to wartość ok 2500 zł. Pomóżmy rodzicom spełnić ich marzenie , o tym aby Antoś postawił kiedyś swoje pierwsze samodzielne kroki. Wesprzyjmy rodziców, by mogli uzbierać na 4 lata rehabilitacji. Liczę na Wasze dobre serce, wparcie i pomoc.  DOBRO ZAWSZE POWRACA 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2023
  26.01.2023

  Za książkę do Ogrodu ❤️

 • Kasia Kolkowska za sukienkę - awatar

  Kasia Kolkowska za sukienkę

  12.05.2022
  12.05.2022

  Za sukienkę w serduszka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.2022
  30.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

 • Agnieszka Mudlaff-Zielińska lalka syrenka i kucyki - awatar

  Agnieszka Mudlaff-Zielińska lalka syrenka i kucyki

  20.01.2022
  20.01.2022

  Lalka syrenka i kucyki

 • Halina Okrój - awatar

  Halina Okrój

  09.12.2021
  09.12.2021

  Witam. Mogę dostać potwierdzenie wpłaty

116 536 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 553 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Spytkowska - awatar

Renata Spytkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 553

Emilia Czerwińska-Perzanowska - awatar
Emilia Czerwińska-Perzanowska
20
Monika Wyczółkowska - awatar
Monika Wyczółkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Małgorzata Konera-Zapolska - awatar
Małgorzata Konera-Zapolska
10
Małgorzata Konera-Zapolska - awatar
Małgorzata Konera-Zapolska
10
Małgorzata Konera-Zapolska - awatar
Małgorzata Konera-Zapolska
5
Iwona , książka stowarzyszenie wędrujących dzinsów - awatar
Iwona , książka stowarzyszenie wędrujących dzinsów
12
Dorota - awatar
Dorota
70
Malwina - awatar
Malwina
15
LLLL - awatar
LLLL
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij