Pierwszy krok Antosia

99 114 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 171 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Spytkowska - awatar

Renata Spytkowska

Organizator zbiórki

Antoś urodził się 14 października 2020 roku z  rozszczepem kręgosłupa na odcinku lędźwiowo-krzyżowym i współistniejącym wodogłowiem . Już w pierwszej dobie przeszedł  operację plastyki  przepukliny oponowo -rdzeniowej, która była jedyną szansą na to, aby załagodzić skutki wady kręgosłupa, po której niestety przestał ruszać nóżkami.  W grudniu komory mózgu zaczęły się przemieszczać,  z rezonansu stwierdzono chorobę Arnolda Charliego oraz  podejrzenie padaczki. Zdecydowano o operacji wstawienia układu zastawkowego z głowy do otrzewnej, czyli odprowadzeniu płynu mózgowo-rdzeniowego z głowy do brzucha. Kolejną operacją było zamknięcie przepukliny pachwinowej prawej. W styczniu kolejna operacja przepuklina pępkowa i pachwinowa lewa. Antoś ma pęcherz neurogenny to znaczy potrzebuje już całe życie cewnikowania co 5 godzin. Nasz dzielny bohater jest na tym świecie 8 miesięcy, a  przeszedł tak dużo. Antoś ma kochającą rodzinę :  dwóch wspaniałych braci Kubę i Aleksandra oraz cudownych rodziców, którzy walczą i będą walczyć o sprawność swojego dziecka. Miesięczna kwota rehabilitacji, leków, opatrunków i cewników to wartość ok 2500 zł. Pomóżmy rodzicom spełnić ich marzenie , o tym aby Antoś postawił kiedyś swoje pierwsze samodzielne kroki. Wesprzyjmy rodziców, by mogli uzbierać na 4 lata rehabilitacji. Liczę na Wasze dobre serce, wparcie i pomoc.  DOBRO ZAWSZE POWRACA 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia Nagrodzka za obraz - awatar

  Kasia Nagrodzka za obraz

  10.09.2021
  10.09.2021

  Za obraz ledowy 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.2021
  10.09.2021

  Wesele Tomka 😊

 • Edyta Góra - awatar

  Edyta Góra

  24.08.2021
  24.08.2021

  Za książeczkę

 • Alicja Kaczyńska - awatar

  Alicja Kaczyńska

  29.07.2021
  29.07.2021

  ❤️

 • Patrycja Sinica licytacja UK - awatar

  Patrycja Sinica licytacja UK

  03.06.2021
  03.06.2021

  To dla Ciebie Antosiu 💗

99 114 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 171 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Spytkowska - awatar

Renata Spytkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 171

Marta - awatar
Marta
10
Pawlak. Mikołajkowy but - awatar
Pawlak. Mikołajkowy but
15
M.graboeska kurteczka - awatar
M.graboeska kurteczka
40
Ewelina Kolaska - awatar
Ewelina Kolaska
20
Aleksandra Laska - awatar
Aleksandra Laska
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil Nierzwicki - awatar
Kamil Nierzwicki
35
Dorota koszulki - awatar
Dorota koszulki
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij