Pierwszy krok Antosia

122 089 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 650 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Spytkowska - awatar

Renata Spytkowska

Organizator zbiórki

Antoś urodził się 14 października 2020 roku z  rozszczepem kręgosłupa na odcinku lędźwiowo-krzyżowym i współistniejącym wodogłowiem . Już w pierwszej dobie przeszedł  operację plastyki  przepukliny oponowo -rdzeniowej, która była jedyną szansą na to, aby załagodzić skutki wady kręgosłupa, po której niestety przestał ruszać nóżkami.  W grudniu komory mózgu zaczęły się przemieszczać,  z rezonansu stwierdzono chorobę Arnolda Charliego oraz  podejrzenie padaczki. Zdecydowano o operacji wstawienia układu zastawkowego z głowy do otrzewnej, czyli odprowadzeniu płynu mózgowo-rdzeniowego z głowy do brzucha. Kolejną operacją było zamknięcie przepukliny pachwinowej prawej. W styczniu kolejna operacja przepuklina pępkowa i pachwinowa lewa. Antoś ma pęcherz neurogenny to znaczy potrzebuje już całe życie cewnikowania co 5 godzin. Nasz dzielny bohater jest na tym świecie 8 miesięcy, a  przeszedł tak dużo. Antoś ma kochającą rodzinę :  dwóch wspaniałych braci Kubę i Aleksandra oraz cudownych rodziców, którzy walczą i będą walczyć o sprawność swojego dziecka. Miesięczna kwota rehabilitacji, leków, opatrunków i cewników to wartość ok 2500 zł. Pomóżmy rodzicom spełnić ich marzenie , o tym aby Antoś postawił kiedyś swoje pierwsze samodzielne kroki. Wesprzyjmy rodziców, by mogli uzbierać na 4 lata rehabilitacji. Liczę na Wasze dobre serce, wparcie i pomoc.  DOBRO ZAWSZE POWRACA 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2023
  28.03.2023

  Welon Weroniki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2023
  26.01.2023

  Za książkę do Ogrodu ❤️

 • Kasia Kolkowska za sukienkę - awatar

  Kasia Kolkowska za sukienkę

  12.05.2022
  12.05.2022

  Za sukienkę w serduszka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.2022
  30.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

 • Agnieszka Mudlaff-Zielińska lalka syrenka i kucyki - awatar

  Agnieszka Mudlaff-Zielińska lalka syrenka i kucyki

  20.01.2022
  20.01.2022

  Lalka syrenka i kucyki

122 089 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 650 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Spytkowska - awatar

Renata Spytkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 650

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Justyna Kurowska bocian - awatar
Justyna Kurowska bocian
30
Małgorzata Konera-Zapolska - awatar
Małgorzata Konera-Zapolska
20
Katarzyna Jaros - awatar
Katarzyna Jaros
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Katarzyna Jaros - awatar
Katarzyna Jaros
25
Luiza Porzuczek - awatar
Luiza Porzuczek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Bogusia Owczarek-Brojek - awatar
Bogusia Owczarek-Brojek
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij