Zbiórka Pan w hospicjum-pies pozostał ! - miniaturka zdjęcia

Pan w hospicjum-pies pozostał ! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pan w hospicjum-pies pozostał ! - zdjęcie główne

Pan w hospicjum-pies pozostał !

666 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Opuszczona posesja - a w niej pies, który jest kompletnie sam. 

Właściciel od długiego czasu przebywa w hospicjum. Właściciel nie ma rodziny więc do psa też nikt nie zaglądał, poza jednym sąsiadem, który czasem przychodził nakarmić psa. Na posesji nie ma budy, więc pies śpi na ziemi...Pies jeśli nie siedzi koło zalegających na podwórku worków ze śmieciami, to błąka się samopas w poszukiwaniu jedzenia. 

Jest przeganiany przez okolicznych mieszkańców, więc praktycznie jest zdany wyłącznie na sąsiada, który jako jedyny czasem rzuca mu coś do jedzenia. Nikt go nie głaszcze, nie dotyka. Może z uwagi na jego wygląd? Pies jest brudny, śmierdzący, zapchlony i masakrycznie skołtuniony. 

Nie można pozwolić by życie tego psa dłużej tak wyglądało lub by trafił do schroniska!  Wiemy, że wtedy byłby bez szans na znalezienie domu...

Właściciel już nie wróci - to jest pewne. Trzeba psu znaleźć nowy dom, ale wcześniej musimy zapewnić mu utrzymanie w hotelu lub znaleźć dla niego dom tymczasowy. 

Z uwagi na mocne zaniedbanie pies wymaga zabiegów pielęgnacyjnych. 

Nie wiemy jak pod kołtunami wygląda jego skóra, czy będzie wymagała leczenia. Pies jest wychudzony, więc przed zabiegiem kastracji najpierw musimy go odkarmić dobrej jakości karmą. Potem psa trzeba zaszczepić, zaczipować, odrobaczyć itp. Pies z uwagi, na to, że długo był sam, wciąż przeganiany, zaczął bać się ludzi bo nie wiedział co go może spotkać ze strony człowieka. Misio zanim będzie gotowy do adopcji wymagać będzie pracy, aby mógł znów zaufać człowiekowi.

Liczymy na WASZĄ POMOC ! Bez WAS sobie nie poradzimy !

Pomóżcie z nami uratować Misia !

Za każdą podarowaną złotówkę BARDZO DZIĘKUJEMY !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łaskie Zwierzoluby - awatar

  Łaskie Zwierzoluby

  23.11.2017
  23.11.2017

  Kochani Misio jest bezpieczny. Z uwagi na to, iż pies był nieufny i bał się człowieka trudno było go złapać. Z pomocą przyjechał nam Jarek z hotelu Eryk, na którego zawsze możemy liczyć w trudnych sytuacjach. Po dłuższym czasie psiak został złapany. Przebywa w hotelu. Po jego zachowaniu widać, że musi upłynąć sporo czasu nim odzyska zaufanie do człowieka. Misio wymaga codziennej pracy i socjalizacji.
  Jeśli zechcecie wspomóc utrzymanie Misia w hotelu będziemy bardzo wdzięczni !
  Za okazaną pomoc DZIĘKUJEMY !!!

  Zdjęcie aktualizacji 9 676

Komentarze


 • Karola - awatar

  Karola

  27.10.2017
  27.10.2017

  3maj się pieseczku!

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   23.11.2017
   23.11.2017

   SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC ! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.10.2017
  26.10.2017

  Powodzenia piesku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.2017
  24.10.2017

  Powodzenia, Misiu :)

 • Betti - awatar

  Betti

  24.10.2017
  24.10.2017

  Śliczny piesek❤ mam podobną 11 sunie❤Ud.powodzenia kochany...Grosik poszedł.

666 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Małgorzata Cegielska - awatar
Małgorzata Cegielska
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karola - awatar
Karola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
AnaB - awatar
AnaB
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij