Zbiórka dogoterapia- pies i terapia - zdjęcie główne

dogoterapia- pies i terapia

170 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Błachno - awatar

Ania Błachno

Organizator zbiórki

Nazywam się Franek, chociaż czasami wołają na mnie Kapral Dzielniak. Jestem wesołym, chociaż nie jestem taki sam jak inni moi rówieśnicy. Urodziłem się jako skrajny wcześniak 12 tygodni wcześniej niż miałem się urodzić.

Bardzo źle było ze mną na początku:  niedotlenienie, retinopatia, wylewy krwi do komór mózgu III stopnia, transfuzje krwi i wiele innych paskudnych zabiegów.

Ale się nie poddałem i od prawie 9 lat udowadniam całemu światu,że się tak łatwo nie "daję" i walcze o swoją sprawność.

Nadal szpital i poradnie specjalistyczne są moim drugim domem. Leczony jestem przez wielu specjalistów:

-neurolog,

-gastrolog,

-okulista,

- ortoptysta,

- urolog,

-terapeuta SI, 

-psychiatra, i inni.

Mam jeszcze autyzm, który trochę inaczej pozwala mi patrzeć na świat i bardzo czesto moje zachowania  nie są takie jak powinny być, tzn ja uważam że to jest ok, natomiast moja mama

i tata nie zawsze tak myślą.

Dlatego wpadli na pomysł, żeby sprawic mi przyjaciela , który pomoże mi w moich lękach, fobiach i stanę sie bardziej samodzielny jak bewde mial kogoś kim będę się opiekował. Niestety taki piesek jest drogi. 

Wiec zwraca się do was kochani darczyńcy o  pomoc w osiągnięciu tego celu.

Chciałby mój nowy przyjaciel stał sie pieskiem, który będzie pomagał też innym dzieciom, ale żeby to osiagnąc musi przejsc specjalne szkolenie .

Dlatego ta zbiórka i ten mój podwójny cel!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ania Błachno - awatar

  Ania Błachno

  16.12.2020
  16.12.2020

  Dogoterapia to jeden z najbardziej naturalnych sposobów przekazywania dzieciomm trudnych i żmudnych ćwiczeń wspomagających ich rehabilitację. Nieoceniony wpływ psa-terapeuty ma również ogromne znaczenie dla rozwoju u dzieci sfery emocjonalnej. Obecność psa w bliskim otoczeniu eliminuje agresję i autoagresję u dziecka. Dzieci postrzegają zwierzęta jako równych sobie, dlatego jest im łatwiej nawiązać z nimi kontakt i okazać empatię.

  Przełamanie bariery lęku i niepewności kształtuje pozytywne emocje i postawy poprzez poprawę samooceny. Ukierunkowany kontakt i zabawa z psem uatrakcyjnia proces nabywania wiedzy i nowych doświadczeń oraz motywuje dzieci do pracy i rozwoju.

  Zdjęcie aktualizacji 59 924

170 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Błachno - awatar

Ania Błachno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij