
Witam serdecznie ostatni czas pokazał mi jak mało nam jego zostało i jak warto zrobić coś dobrego dla kogoś innego niż tylko siebie chodzą ulicami widzę sporo głodnych zmarzniętych piesków i kotków postanowiłem je trochę dokarmić ale z dnia na dzień przychodzi ich coraz więcej chyba nie jestem już w stanie kupować takiej ilości karmy dla zwierząt wiec jestem tu by prosić o pomoc kogokolwiek i jakakolwiek sumę na zakup pokarmu ,karmy mokrej suchej ....nie pozwólmy chodzić im głodnym wiec proszę o wsparcie
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!