Zbiórka Zrzutka na pieski z Ćwiklic - zdjęcie główne

Zrzutka na pieski z Ćwiklic

1 029 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Wątły-Kośka - awatar

Kasia Wątły-Kośka

Organizator zbiórki

Jesteśmy facebookową grupą „Psy z parku Morskie Oko” i pomagamy naszym przyjaciołom z Ćwiklic z Przystani Ocalenie, którym kończą się zapasy na zimę. Z zebranych pieniążków kupimy puszki z mokrym jedzeniem.

Oto prośba  fundacji , która zmotywowała nas do działania: 

„Prosimy o paczkę makaronu, kilogram ryżu.

Na naszym utrzymaniu jest około 500 zwierząt. To ogromna ilość pyszczków do wykarmienia.Ryż i makaron znikają w zastraszającym tempie. Do przystaniowej rodziny dołączyły ostatnio kolejne psiaki i wydaje się nam, że jedzenie znika jeszcze szybciej. Finansowa sytuacja Przystani Ocalenie, jest dość trudna. Musimy prosić dobrych ludzi o pomoc. Przyda się każdy kilogram ryżu, każda paczka makaronu oraz każde udostępnienie”

Strona internetowa fundacji: https://www.przystanocalenie.org

Profil na fb: https://m.facebook.com/Fundacja-Przysta%C5%84-Ocalenie-Organizacja-Po%C5%BCytku-Publicznego-210264679129301/


Pomożecie?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Natalia Sarata - awatar

    Natalia Sarata

    01.11.2018
    01.11.2018

    Dzieki za Wasza pomoc zwierzakom!

1 029 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Wątły-Kośka - awatar

Kasia Wątły-Kośka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
czarny obywatel - awatar
czarny obywatel
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Barbara - awatar
Barbara
100
Maja Gaczyńska - awatar
Maja Gaczyńska
10
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Miller - awatar
Magdalena Miller
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij