Zbiórka Zrzutka na pieski z Ćwiklic - miniaturka zdjęcia

Zrzutka na pieski z Ćwiklic

Zbiórka Zrzutka na pieski z Ćwiklic - zdjęcie główne

Zrzutka na pieski z Ćwiklic

1 016 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Wątły-Kośka - awatar

Kasia Wątły-Kośka

Organizator zbiórki

Jesteśmy facebookową grupą „Psy z parku Morskie Oko” i pomagamy naszym przyjaciołom z Ćwiklic z Przystani Ocalenie, którym kończą się zapasy na zimę. Z zebranych pieniążków kupimy puszki z mokrym jedzeniem.

Oto prośba  fundacji , która zmotywowała nas do działania: 

„Prosimy o paczkę makaronu, kilogram ryżu.

Na naszym utrzymaniu jest około 500 zwierząt. To ogromna ilość pyszczków do wykarmienia.Ryż i makaron znikają w zastraszającym tempie. Do przystaniowej rodziny dołączyły ostatnio kolejne psiaki i wydaje się nam, że jedzenie znika jeszcze szybciej. Finansowa sytuacja Przystani Ocalenie, jest dość trudna. Musimy prosić dobrych ludzi o pomoc. Przyda się każdy kilogram ryżu, każda paczka makaronu oraz każde udostępnienie”

Strona internetowa fundacji: https://www.przystanocalenie.org

Profil na fb: https://m.facebook.com/Fundacja-Przysta%C5%84-Ocalenie-Organizacja-Po%C5%BCytku-Publicznego-210264679129301/


Pomożecie?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Natalia Sarata - awatar

    Natalia Sarata

    01.11.18
    01.11.18

    Dzieki za Wasza pomoc zwierzakom!

1 016 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Wątły-Kośka - awatar

Kasia Wątły-Kośka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Barbara - awatar
Barbara
100
Maja Gaczyńska - awatar
Maja Gaczyńska
10
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Miller - awatar
Magdalena Miller
20
Katarzyna Zbrowska - awatar
Katarzyna Zbrowska
100
Ola Muzińska - awatar
Ola Muzińska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij