Zbiórka Darmowa woda dla dzieci - zdjęcie główne

Darmowa woda dla dzieci

85 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
pijewodezkranu.org / Fundacja Czyściutko - awatar

pijewodezkranu.org / Fundacja Czyściutko

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy i co robimy?

Cześć!

Staramy się o to, aby bezpłatną, zdrową i zimną wodę z kranu można było dostać w każdym polskim urzędzie, restauracji, barze, a w szczególności każdej szkole.

„Piję wodę z kranu” to niezależna, społeczna inicjatywa mająca za cel promowanie rozsądnego gospodarowania surowcami i zrównoważonego rozwoju. Zrodziła się z pytania o to dlaczego w kraju, w którym prawie każdy ma bezpośredni dostęp do wysokiej jakości wody w domu, ludzie wciąż kupują wodę butelkowaną, co jest nieekologiczne, nieekonomiczne i niepraktyczne.

Naszą misją jest zwiększanie świadomości ekologicznej, proponowanie prostych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, jednocześnie dających wymierne korzyści osobom z nich korzystającym.

Udowadniamy, że picie wody z kranu jest bezpieczne i zdrowe, tańsze, bardziej ekologiczne, a woda z kranu może smakować dobrze.

Zdjęcie opisu zbiórki Darmowa woda dla dzieci

Dlaczego warto wspierać ułatwianie dostępu do czystej wody?

Odpowiednie dystrybutory mogą być ustawione w dostępnym dla wszystkich dzieci miejscu, zapewniają higieniczne użycie bez konieczności stosowania kubeczków jednorazowych, co redukuje produkcję kłopotliwych odpadów. Woda wodociągowa jest obecnie bardzo wysokiej jakości (i jest tania), co pozwala każdemu dziecku dbać o nawodnienie i wyrabiać pozytywny nawyk gaszenia pragnienia wodą. Dzięki łatwemu dostępowi do wody można także ograniczyć spożycie słodkich napojów o wysokiej zawartości cukrów, co ma pozytywny wpływ na zdrowie dzieci, pozwala unikać otyłości, próchnicy, cukrzycy i innych chorób związanych z nadmiernym spożyciem cukrów.

Razem z nami zapewnij dzieciom dostęp do zdrowej, darmowej wody!

Chcemy dostarczać szkołom urządzenia, dzięki którym dzieci będą mogły mieć dostęp do czystej i darmowej wody! Na początek zbieramy na jedno urządzenie wraz z jego montażem, jeśli zbierzemy więcej pieniędzy, ustawimy tyle urządzeń, na ile wystarczy środków. Szkołę lub szkoły, w której zainstalujemy urządzenie, wylosujemy spośród tych, które nie posiadają takich urządzeń. 

Po zrealizowaniu projektu relacja oraz fotoreportaż zostanie opublikowany na naszej stronie facebookowej: www.facebook.com/PijeWodeZKranu/ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
85 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
pijewodezkranu.org / Fundacja Czyściutko - awatar

pijewodezkranu.org / Fundacja Czyściutko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Axles - awatar
Axles
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
pijewodezkranu.org - awatar
pijewodezkranu.org
10
Szymon - awatar
Szymon
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij