Zbiórka Pilna pomoc Zwierzętom - zdjęcie główne

Pilna pomoc Zwierzętom

93 029 zł  z 430 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 755 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Pilnie potrzebujemy Twojego wsparcia. Pomóż Nam proszę 

Interwencje do poszkodowanych Zwierząt leczenie z chorób i urazów. Rehabilitacja specjalistyczne żywienie i opieka często 24 godzinna. 

Nie damy rady bez pomocy dobrych ludzi. W Tobie jedyna nadzieja. 

Wezwania do Dzikich Wykluczonych z wszelkiej pomocy w naszym kraju Zwierząt to często wyjazdy które generują ogromne nakłady ludzkie i finansowe. Bez wsparcia nieralne. 

Maltretowane Psy które bez naszej pomocy nie dadzą sobie rady 

Całoroczne wykarmienie prawie setki Bocianów ofiar wiatrówek trwale okaleczonych i niepełnosprawnych. To od 600 do 1000 złotych dziennie na samo wyżywienie.

Tylko dzięki Twojemu wsparciu skrzywdzone Psy mogą mieć normalne warunki. Mieszkają w domku nie w klatkach i zimnych boksach. Mają spacery wybiegi i opiekunów. Potrzebną pomoc medyczną i bardzo istotną pomoc psychologiczną. 

Twoje wsparcie daje ratunek realny i zmienia los Zwierząt na lepszy. 

 Chore z urazami potrzebujące opieki Psy i Koty ofiary wypadków porzuceń codziennie spotykamy się z dramatem tych istot i codziennie walczymy o możliwość ratunku dla Nich. 

Bez pomocy nie jesteśmy w stanie działać. 

Zapewnienie niezbędnego leczenia i stałej ludzkiej opieki

 Bez Twojej pomocy niemożliwe. 

Wyrzucane na bruk zostawiane w lesie czy w rowie na rychłą śmierć mogą liczyć tylko na pomoc dobrych ser. Proszę nie zostawiaj Ich bez pomocy. 

Gehenna i znieczulica potrąconych i pozostawionych na śmierć w męczarniach Zwierząt to widok jaki codziennie mamy przed sobą. 

Z Tobą jest jak Im pomóc.


Rehabilitacja po wypadkach nabytych urazach zaniedbaniach szansa na życie bez bólu i powrót do sprawności. Dzięki Tobie mamy jak pomagać. 

Oddawane niczym zużyte zabawki często w stanie krytycznym bez natychmiastowej lekarskiej pomocy nie wygrają życia. 

Pomóż Im proszę 

Wyleczyć psychikę dostać opiekę i potrzebną pomoc. Dzięki dobrym sercom setki uratowanych Zwierząt znajduje nowe życie w nowym domu. 

Bez Twojego  wsparcia nie jesteśmy w stanie pomóc Zwierzętom.

Dlatego jeżeli możesz proszę okaż serce. Każda złotówka to ratunek życia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kwasia - awatar

  Kwasia

  12.07.2024
  12.07.2024

  Wspaniale pomagacie. Wielkie brawa za wielkie serca!

 • Maciej - awatar

  Maciej

  08.07.2024
  08.07.2024

  Niech sie chowajà zdrowo te zwierzęta

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.07.2024
  08.07.2024

  Nie mam zbyt duzo ale cos poszlo bo nie moge przejść obojetnie na cierpienie zwierzat.

 • Lemoniadowy Gang - awatar

  Lemoniadowy Gang

  08.07.2024
  08.07.2024

  Kwota zbierana przez dzieci sprzedające swojej produkcji lemoniade. Ala, Barnaś, Tomek, Tymek !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.07.2024
  07.07.2024

  "Bo ludzi dobrej woli jest więcej!" Brawo! Świetna robota! 😊👏👏👏

93 029 zł  z 430 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 755 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 1 755

Edyta Wojtczak - awatar
Edyta Wojtczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
50
Lisa Aga - awatar
Lisa Aga
10
Katarzyna Makowska - awatar
Katarzyna Makowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Lukasz Ciechowski - awatar
Lukasz Ciechowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij