Zbiórka Na walkę z rakiem dla Piotrka - miniaturka zdjęcia

Na walkę z rakiem dla Piotrka

Iwona Przeździęg - awatar

Iwona Przeździęg

Organizator zbiórki

 Witam,    

     Mam na imię Iwona. Dokładnie rok temu taką samą zbiórkę prowadziła moja przyjaciółka dla mnie - kiedy walczyłam z nowotworem kości ( sarcoma Ewing). Dziś do walki staje mój przyjaciel ze szkolnej ławki- Piotr Barylski. 

     Zaczeło się całkiem niewinnie : brak apetytu, zmęczenie, osłabienie. Potem wszystko nabrało lawinowego tempa. Piotrek schudł 8 kg w miesiąc, zaczęły się bóle stawów. Wykonano kontrolne badania krwi z których wynikało, że wiele wskaźników jest podwyższonych m.in Leukocyty, hemoglobina, monocyty itp. Po konsultacji na oddziale hematologii we Wrocławiu Piotr usłyszał diagnozę - Czerwienica prawdziwa.

     Jest to jeden z nowotworów mieloproliferacyjnych. Obecnie zdiagnozowano u Piotra transformację do ostrej białaczki szpikowej. Sytuacja jest poważna, ponieważ ma niewydolność nerek przez co lekarze nie mogą wprowadzić odpowiedniej terapii leczniczej.  Jednocześnie prowadzona jest zbiórka  krwi (B RH+) dla Piotra.

Lekarze nie mogą wdrążyć chemioterapii, która w przypadku tego typu nowotworu jest kluczowa. Od ponad miesiąca Piotr przebywa na oddziale hematologii we Wrocławiu - gdzie lekarze walczą o to, aby nerki zaczęły normalnie pracować, ma również przetaczaną krew.

     Piotr ma dla kogo żyć!!!  Jest wspaniały przyjacielem kochającym Ojcem 2-letniej Nikoli. POMÓŻMY MU W TEJ NIĘRÓWNEJ WALCE !!!

Zbieramy na nierefundowane leki ( w tym lepszą chemię nierefundowaną w UE), niekonwencjonalne metody leczenia, konsultację, witaminy oraz odpowiednią dietę. Ludzie dobrej woli pomogli mi wygrać z rakiem. Teraz prosimy WAS o pomoc dla Piotra. Wierzę że  DOBRO WRACA.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania do mnie lub Piotra - zapraszam do kontaktu.

Dziękujemy za udostepnienia.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Iwona Przeździęg - awatar

  Iwona Przeździęg

  04.11.18
  04.11.18

  Witajcie, Dawno nic nie pisaliśmy. W ubiegłym tygodniu odbyło się konsylium w sprawie dalszego leczenia Piotra, ponieważ dotychczasowe leki oraz działania nie przyniosły oczekiwanego skutku. Niestety choroba Piotra jest odporna na leki które otrzymywał przez ostatnie miesiące. Obecnie zmieniono protokół lecenia ( zamieniono leki na chemię w tabletkach oraz 3-dniowe wlewy na oddziale) po którym Piotrek jest jeszcze bardziej osłabiony. Odstąpiono również od upustów krwi, ponieważ "wypłukano" muz organizmu większość żelaza. Jeżeli tym razem nie zareaguje na leczenie, będzie kwalifikowany do przeszczepu szpiku. Niestety Piotrek źle reaguje na leki , doskwierają mu bóle kości , gorączka , wymioty itp. Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc oraz prosimy za dalsze trzymanie kciuków za zdrowie Piotrka. W dalszym ciągu zbieramy środki na wspomaganie organizmu Piotra w tej trudnej walce.

Komentarze

 • Michał Kasiński - awatar

  Michał Kasiński

  27.04.18
  27.04.18

  :)

 • Beata - awatar

  Beata

  22.04.18
  22.04.18

  Wiem, że będzie dobrze Piotrusiu:)

 • MKS & WKS ! - awatar

  MKS & WKS !

  09.04.18
  09.04.18

  Trzymaj się chłopie i się nie poddawaj ! MKS & WKS !

 • Magdalena Spólna - awatar

  Magdalena Spólna

  29.03.18
  29.03.18

  Powodzenia !!!!duzo siły i wiary 👍

 • Greg - awatar

  Greg

  29.03.18
  29.03.18

  Powodzenia!!

Iwona Przeździęg - awatar

Iwona Przeździęg

Organizator zbiórki

Wpłaty - 240

Łukasz - awatar
50
Łukasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Grabarz - awatar
50
Grabarz
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Myszata - awatar
20
Myszata
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Cinek - awatar
10
Cinek
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
KKS LP74 - awatar
20
KKS LP74

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.