Na elektryczny wózek dla Piotra

16 050 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Piotr Bereżnicki - awatar

Piotr Bereżnicki

Organizator zbiórki

Mam na imię Piotr. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Moja choroba powoduje spastyczność, co w znacznym stopniu utrudnia poruszanie się na wózku manualnym. Wózek elektryczny z opcją pionizacji pozwoli mi na większą aktywność. Współpracuję ze społecznością AS PIK & ERNI , chcę wraz z nimi pomagać innym potrzebującym , aby robić to efektywnie niezbędna jest większa mobilność. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Aktualizacje


 • Piotr Bereżnicki - awatar

  Piotr Bereżnicki

  11.03.2019
  11.03.2019

  Na taki wózku poruszam się w chwili obecnej.

  Zdjęcie aktualizacji 27 768

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Gonzosławny - awatar

  Gonzosławny

  01.05.2019
  01.05.2019

  zamykać zbiórki bo lato idzie niechaj chłopak śmiga nową furą ;)

 • Renata S - awatar

  Renata S

  01.05.2019
  01.05.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2019
  01.05.2019

  Piotr,spełniaj marzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2019
  01.05.2019

  Piotrek, już niedługo będziesz jeździł nowym wózkiem! Trzymaj się!

 • Izabela - awatar

  Izabela

  01.05.2019
  01.05.2019

  Zycze aby spelnily sie wszystkie marzenia Piotrka

16 050 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Piotr Bereżnicki - awatar

Piotr Bereżnicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 152

Izydor Goldsznaps i gang kaszaczków - awatar
Izydor Goldsznaps i gang kaszaczków
930
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gonzosławny - awatar
Gonzosławny
1 500
Monika - awatar
Monika
100
Klk jeszcze dzien wyjde stad... ;) - awatar
Klk jeszcze dzien wyjde stad... ;)
50
Renata S - awatar
Renata S
50
Inde.Pendent - awatar
Inde.Pendent
28
EdyTa - awatar
EdyTa
100
Daniel - awatar
Daniel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij