Zbiórka Na rehabilitację dla Piotrusia - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację dla Piotrusia

Zbiórka Na rehabilitację dla Piotrusia - zdjęcie główne

Na rehabilitację dla Piotrusia

0 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Mańturz - awatar

Edyta Mańturz

Organizator zbiórki

Dzień dobry !  Jestem mamą 13 -letniego Piotrusia ,który zmaga się z niedowładem spastycznym kończyn dolnych (parapareza) . Urodził się jako zdrowy chłopczyk,dostał 10 punktów,nic nie zapowiadało choroby. Dopiero przed ukończeniem pierwszego roku życia zaczęły się problemy z poruszaniem się-chodził wysoko na  palcach krzyżując bardzo nóżki  i tak zaczęła się walka o jego zdrowie-wizyty u specjalistów :neurologa,ortopedy i lekarzy rehabilitacji medycznej. W tej chwili jest już po 3 zabiegach ortopedycznych i wielokrotnych turnusach rehabilitacyjnych.

Piotruś jest wspaniałym chłopcem,podziwiam jego zaparcie z jakim walczył o każdy krok .Pomimo bólu wyciskającego czasami łzy pracował i nadal pracuje zawsze z determinacją i zapałem.Już jako małe dziecko rozumiał potrzebę ciężkiej ,codziennej rehabilitacji.

Pomimo swojej niepełnosprawności jest wesoły i pozytywnie nastawiony do życia , bardzo lubiany wśród swoich rówieśników.Ma swoje pasje , zainteresowania , interesuje sie historią ,sportem a w tej chwili największą jego pasją jest tenis stołowy, trenuje w stowarzyszeniu dla osób niepełnosprawnych .

W dalszym ciągu wciąż walczymy o jak największą jego sprawność .By być samodzielnym Piotruś musi jak najwięcej się rehabilitować , jeżdzic na turnusy rehabilitacyjne ,koszt każdego dobrego turnusu to 5 tysięcy złotych za 2 tygodnie. Rozpoczął też naukę pływania pod okiem instruktora ,każde spotkanie to koszt 70 zł za 50 minut pływania.Bardzo lubi tez korzystać z hipoterapii.

Koszty rehabilitacji przekraczają wielokrotnie nasze możliwości finansowe, dlatego też chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc. My rodzice też jesteśmy niepełnosprawni ,borykamy się z problemami jednak teraz najważniejsze jest zdrowie dziecka.

Dziękujemy za poświęcony czas i każdą nawet najmniejszą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Mańturz - awatar

Edyta Mańturz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij