Zbiórka Na rehabilitację dla Piotrusia - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację dla Piotrusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na rehabilitację dla Piotrusia - zdjęcie główne

Na rehabilitację dla Piotrusia

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Mańturz - awatar

Edyta Mańturz

Organizator zbiórki

Dzień dobry !  Jestem mamą 13 -letniego Piotrusia ,który zmaga się z niedowładem spastycznym kończyn dolnych (parapareza) . Urodził się jako zdrowy chłopczyk,dostał 10 punktów,nic nie zapowiadało choroby. Dopiero przed ukończeniem pierwszego roku życia zaczęły się problemy z poruszaniem się-chodził wysoko na  palcach krzyżując bardzo nóżki  i tak zaczęła się walka o jego zdrowie-wizyty u specjalistów :neurologa,ortopedy i lekarzy rehabilitacji medycznej. W tej chwili jest już po 3 zabiegach ortopedycznych i wielokrotnych turnusach rehabilitacyjnych.

Piotruś jest wspaniałym chłopcem,podziwiam jego zaparcie z jakim walczył o każdy krok .Pomimo bólu wyciskającego czasami łzy pracował i nadal pracuje zawsze z determinacją i zapałem.Już jako małe dziecko rozumiał potrzebę ciężkiej ,codziennej rehabilitacji.

Pomimo swojej niepełnosprawności jest wesoły i pozytywnie nastawiony do życia , bardzo lubiany wśród swoich rówieśników.Ma swoje pasje , zainteresowania , interesuje sie historią ,sportem a w tej chwili największą jego pasją jest tenis stołowy, trenuje w stowarzyszeniu dla osób niepełnosprawnych .

W dalszym ciągu wciąż walczymy o jak największą jego sprawność .By być samodzielnym Piotruś musi jak najwięcej się rehabilitować , jeżdzic na turnusy rehabilitacyjne ,koszt każdego dobrego turnusu to 5 tysięcy złotych za 2 tygodnie. Rozpoczął też naukę pływania pod okiem instruktora ,każde spotkanie to koszt 70 zł za 50 minut pływania.Bardzo lubi tez korzystać z hipoterapii.

Koszty rehabilitacji przekraczają wielokrotnie nasze możliwości finansowe, dlatego też chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc. My rodzice też jesteśmy niepełnosprawni ,borykamy się z problemami jednak teraz najważniejsze jest zdrowie dziecka.

Dziękujemy za poświęcony czas i każdą nawet najmniejszą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Mańturz - awatar

Edyta Mańturz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij