Zbiórka Na rehabilitację dla Piotrusia - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację dla Piotrusia

Zbiórka Na rehabilitację dla Piotrusia - zdjęcie główne

Na rehabilitację dla Piotrusia

0 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Mańturz - awatar

Edyta Mańturz

Organizator zbiórki

Dzień dobry !  Jestem mamą 13 -letniego Piotrusia ,który zmaga się z niedowładem spastycznym kończyn dolnych (parapareza) . Urodził się jako zdrowy chłopczyk,dostał 10 punktów,nic nie zapowiadało choroby. Dopiero przed ukończeniem pierwszego roku życia zaczęły się problemy z poruszaniem się-chodził wysoko na  palcach krzyżując bardzo nóżki  i tak zaczęła się walka o jego zdrowie-wizyty u specjalistów :neurologa,ortopedy i lekarzy rehabilitacji medycznej. W tej chwili jest już po 3 zabiegach ortopedycznych i wielokrotnych turnusach rehabilitacyjnych.

Piotruś jest wspaniałym chłopcem,podziwiam jego zaparcie z jakim walczył o każdy krok .Pomimo bólu wyciskającego czasami łzy pracował i nadal pracuje zawsze z determinacją i zapałem.Już jako małe dziecko rozumiał potrzebę ciężkiej ,codziennej rehabilitacji.

Pomimo swojej niepełnosprawności jest wesoły i pozytywnie nastawiony do życia , bardzo lubiany wśród swoich rówieśników.Ma swoje pasje , zainteresowania , interesuje sie historią ,sportem a w tej chwili największą jego pasją jest tenis stołowy, trenuje w stowarzyszeniu dla osób niepełnosprawnych .

W dalszym ciągu wciąż walczymy o jak największą jego sprawność .By być samodzielnym Piotruś musi jak najwięcej się rehabilitować , jeżdzic na turnusy rehabilitacyjne ,koszt każdego dobrego turnusu to 5 tysięcy złotych za 2 tygodnie. Rozpoczął też naukę pływania pod okiem instruktora ,każde spotkanie to koszt 70 zł za 50 minut pływania.Bardzo lubi tez korzystać z hipoterapii.

Koszty rehabilitacji przekraczają wielokrotnie nasze możliwości finansowe, dlatego też chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc. My rodzice też jesteśmy niepełnosprawni ,borykamy się z problemami jednak teraz najważniejsze jest zdrowie dziecka.

Dziękujemy za poświęcony czas i każdą nawet najmniejszą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Edyta Mańturz - awatar

Edyta Mańturz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij