Zbiórka Skok w kalectwo - zdjęcie główne

Skok w kalectwo

7 608 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kuś - awatar

Katarzyna Kuś

Organizator zbiórki

Wyszedłem z domu na własnych nogach, a wróciłem do niego przykuty do łóżka.

Witam. Jestem Piotrek. Mam 27 lat. 24 maja br. uległem wypadkowi. Skoczyłem na główkę do płytkiej wody i uderzyłem głową o dno. Doszło do złamania wybuchowego kręgów C6 i C7. Przeszedłem wielogodzinną operację, podczas której zrobiono resekcje trzonu C7 z przeszczepem z kości biodrowej oraz stabilizację kręgosłupa w odcinku szyjnym.
Mam sparaliżowane kończyny dolne i niedowład kończyn górnych.
Potrzebuję pomocy we wszystkich podstawowych czynnościach życiowych. Ten wypadek zmienił nie tylko moje życie, ale i życie moich najbliższych, którzy muszą być przy mnie  24/h.
Zdaję sobie sprawę z głupoty jaką popełniłem jednak czasu nie da się cofnąć... Mimo ogromu tego cierpienia wiem, że dostałem szansę, której inni nie dostali po takim skoku.  ŻYJĘ ! 
Bez walki nie osiąga się zwycięstwa dlatego teraz muszę walczyć każdego dnia o to by móc samemu zjeść, napić się, usiąść... to na początek.
Długa droga przede mną. Jedyną moją nadzieją na odzyskanie sprawności w rękach i nogach (pomimo paraliżu czuję w nich mrowienie) jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, bez której łóżko zostanie moim więzieniem na zawsze.
Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę i pomoc w moim powrocie do zdrowia. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kuś - awatar

  Katarzyna Kuś

  31.07.2019
  31.07.2019

  Witam ponownie wszystkich ludzi dobrej woli :)

  W imieniu Piotrka chcemy podziękować za pomoc w tym trudnym
  czasie. Dziękujemy za okazane wsparcie nie tylko finansowe, ale za
  telefony, odwiedziny i każde dobre słowo, które dodawało otuchy, że
  będzie lepiej.
  Piotrek od 4 tygodni przebywa w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty" w Tarnowskich Górach gdzie każdego dnia walczy o lepsze
  jutro. Będzie tam przebywał przez kilka tygodni, a po tym czasie czeka go dalsza rehabilitacja, na którą są zbierane środki pieniężne.

  Z całego serca dziękujęmy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie.

  Rodzina.

  Zdjęcie aktualizacji 35 071

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Sandra - awatar

  Sandra

  10.07.2019
  10.07.2019

  Zdrowia!

  • Katarzyna Kuś - awatar

   Katarzyna Kuś - Organizator zbiórki

   31.07.2019
   31.07.2019

   Dziękuję !

 • Asiorka - awatar

  Asiorka

  17.06.2019
  17.06.2019

  Zdrowia kuzyn!!!!

 • Mirka - awatar

  Mirka

  17.06.2019
  17.06.2019

  Życzę siły i zdrowia

 • Kuba Smołka - awatar

  Kuba Smołka

  17.06.2019
  17.06.2019

  Wracaj do zdrowia !

 • Rafał Kluba - awatar

  Rafał Kluba

  16.06.2019
  16.06.2019

  Wracaj szybko do zdrowia !

7 608 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kuś - awatar

Katarzyna Kuś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 174

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gustaw Otrzonsek - awatar
Gustaw Otrzonsek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij