Zbiórka Skok w kalectwo - zdjęcie główne

Skok w kalectwo

7 508 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kuś - awatar

Katarzyna Kuś

Organizator zbiórki

Wyszedłem z domu na własnych nogach, a wróciłem do niego przykuty do łóżka.

Witam. Jestem Piotrek. Mam 27 lat. 24 maja br. uległem wypadkowi. Skoczyłem na główkę do płytkiej wody i uderzyłem głową o dno. Doszło do złamania wybuchowego kręgów C6 i C7. Przeszedłem wielogodzinną operację, podczas której zrobiono resekcje trzonu C7 z przeszczepem z kości biodrowej oraz stabilizację kręgosłupa w odcinku szyjnym.
Mam sparaliżowane kończyny dolne i niedowład kończyn górnych.
Potrzebuję pomocy we wszystkich podstawowych czynnościach życiowych. Ten wypadek zmienił nie tylko moje życie, ale i życie moich najbliższych, którzy muszą być przy mnie  24/h.
Zdaję sobie sprawę z głupoty jaką popełniłem jednak czasu nie da się cofnąć... Mimo ogromu tego cierpienia wiem, że dostałem szansę, której inni nie dostali po takim skoku.  ŻYJĘ ! 
Bez walki nie osiąga się zwycięstwa dlatego teraz muszę walczyć każdego dnia o to by móc samemu zjeść, napić się, usiąść... to na początek.
Długa droga przede mną. Jedyną moją nadzieją na odzyskanie sprawności w rękach i nogach (pomimo paraliżu czuję w nich mrowienie) jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, bez której łóżko zostanie moim więzieniem na zawsze.
Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę i pomoc w moim powrocie do zdrowia. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kuś - awatar

  Katarzyna Kuś

  31.07.19
  31.07.19

  Witam ponownie wszystkich ludzi dobrej woli :) W imieniu Piotrka chcemy podziękować za pomoc w tym trudnym czasie. Dziękujemy za okazane wsparcie nie tylko finansowe, ale za telefony, odwiedziny i każde dobre słowo, które dodawało otuchy, że będzie lepiej. Piotrek od 4 tygodni przebywa w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty" w Tarnowskich Górach gdzie każdego dnia walczy o lepsze jutro. Będzie tam przebywał przez kilka tygodni, a po tym czasie czeka go dalsza rehabilitacja, na którą są zbierane środki pieniężne. Z całego serca dziękujęmy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie. Rodzina.

  Zdjęcie aktualizacji 35 071

Komentarze


 • Sandra - awatar

  Sandra

  10.07.19
  10.07.19

  Zdrowia!

  • Katarzyna Kuś - awatar

   Katarzyna Kuś - Organizator zbiórki

   31.07.19
   31.07.19

   Dziękuję !

 • Asiorka - awatar

  Asiorka

  17.06.19
  17.06.19

  Zdrowia kuzyn!!!!

 • Mirka - awatar

  Mirka

  17.06.19
  17.06.19

  Życzę siły i zdrowia

 • Kuba Smołka - awatar

  Kuba Smołka

  17.06.19
  17.06.19

  Wracaj do zdrowia !

 • Rafał Kluba - awatar

  Rafał Kluba

  16.06.19
  16.06.19

  Wracaj szybko do zdrowia !

7 508 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kuś - awatar

Katarzyna Kuś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 173

Gustaw Otrzonsek - awatar
Gustaw Otrzonsek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij