Zbiórka Dla Piotra Ostoja-Lniskiego - miniaturka zdjęcia

Dla Piotra Ostoja-Lniskiego

Zbiórka Dla Piotra Ostoja-Lniskiego - zdjęcie główne

Dla Piotra Ostoja-Lniskiego

82 305 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 040 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Ostoja-Lniska - awatar

Dorota Ostoja-Lniska

Organizator zbiórki

Drodzy ludzie dobrego serca. To, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dni przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za dobre słowa w komentarzach, udostępnienie zrzutki oraz wsparcie finansowe. Brakuje słów, aby opisać emocje wywołane taką ogromną falą pomocy z Waszej strony. Marzenie o wózku ziści się niebawem. Został już zamówiony wraz z przystawką, która pozwoli brać aktywny udział w życiu publicznym. 

Rehabilitacja i niedostępne do tej pory finansowo metody leczenia są teraz możliwe do zdobycia. Osiągnęliśmy wspólnie założony cel 😊. Gdybyście jednak chcieli jeszcze dopomóc zachęcamy do wpłat.  W dniu 15 sierpnia organizujemy rajd rowerowy z inicjatywy grupy Rowerowe Kaszuby. Chcemy dozbierać kwotę potrzebną do zamontowania windy w miejscu zamieszkania. 

Z całego serca DZIĘKUJEMY za telefony, chęć pomocy, wsparcie i pomysłowość w organizacji plenerowych wydarzeń, które niebawem będą miały miejsce 😊. 

CEL NASZEJ ZBIÓRKI... 

 Założyliśmy tą zrzutkę, aby pomóc naszemu przyjacielowi. Piotr Ostoja-Lniski to wspaniały człowiek, którego pasją przez całe życie był sport.

Choroba przyszła nagle i bez ostrzeżenia. Piotr w ciągu kilku tygodni musiał zrezygnować z pracy, której oddawał całego siebie. Był doskonałym nauczycielem wychowania fizycznego, trenerem młodych szczypiornistów w Kartuzach. 

Niestety los postawił na jego drodze przeszkodę w postaci dysfunkcji narządu ruchu. W chwili obecnej niestety nie jest w stanie sam poruszać się na własnych nogach i wymaga stałej opieki.

Leczenie i diagnostyka jeszcze nie określonej grupy chorobowej sporo kosztuje. Bardzo trudno poradzić sobie z takim obciążeniem finansowym.

 Dlatego prosimy Was o pomoc w Jego imieniu. Zbieramy na zakup specjalistycznego wózka  wraz z przystawką, która zaktywizuje go ruchowo i da możliwość komfortowego przemieszczania się. Koszt wózka wraz z przystawką to kwota 32000 zł. Rehabilitacja, leki, specjaliści to ogromne koszty, z którymi ciężko jest sobie poradzić. 

Bardzo prosimy o pomoc, także w formie udostępnień.

Trzymamy kciuki i wierzymy w Was, bo razem możemy wszystko! 

Pamiętajcie, że dobro wraca...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Ostoja-Lniska - awatar

  Dorota Ostoja-Lniska

  22.08.20
  22.08.20

  Pierwsza część sprzętu dojechała!!! Piotr uczy się jeździć i już widać postępy. Wózek jest lekki, obrotny i można się nim sprawnie poruszać w mieszkaniu. A to wszystko dzięki Wam🥰

  Zdjęcie aktualizacji 54 248

Komentarze


 • Łukasz Koszałka - awatar

  Łukasz Koszałka

  03.08.20
  03.08.20

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia aktywności fizycznej biegania Kartuska 5km , bieg Arasmusa . Dziękuję że zaszczepił pan pasje do sportu aktywności fizycznej pilki recznej , piłki noznej, biegania rekreacyjnego . Mimo że dzisiaj więcej osób woli grać w e sport . Życze szybkiego powrotu do zdrowia.Byly uczeń SP nr 5 w Kartuzach

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.20
  02.08.20

  Wszystkiego dobrego.dla was od LL z najlepszego rocznika.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.07.20
  31.07.20

  Bardzo wierzę w to że dobro wraca. Piotrze zrobiłeś tyle dobrego w swoim życiu. Na pewno będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.07.20
  29.07.20

  Panie Piotrze, dużo siły i optymizmu. Trzymam kciuki.

 • Mariola - awatar

  Mariola

  29.07.20
  29.07.20

  Wierzę, że Twój organizm poradzi sobie z chorobą i jeszcze nie raz staniesz na mecie maratonu lub na szczytach gór. Życzę dużo siły, wiary i odwagi w walce z chorobą, a na pewno wygrasz.

82 305 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 040 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Ostoja-Lniska - awatar

Dorota Ostoja-Lniska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 040

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gracjan Littwin - awatar
Gracjan Littwin
200
PAULA - awatar
PAULA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
jarek - awatar
jarek
10
Krzysztof Kotwicki - awatar
Krzysztof Kotwicki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij