Zbiórka Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM - miniaturka zdjęcia

Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM - zdjęcie główne

Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM

2 850 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM

3 000 zł to kwota, która uratowała ŻYCIE...

Pipi i My potrzebujemy Waszej pomocy...

2 tysiące to koszty 2tygodniowego pobytu w klinice i operacji. 1000 zł to koszt pobytu w hotelu z behawiorystą plus opieki rehabilitanta.

PROSIMY PRZELEJCIE GROSZ na te bezbronne stworzenie..

Pipi trafiła do nas 1 maja, po godzinie 22 dostalyśmy zgłoszenie, ze jakiś psiak ciągnie swój tył... na sygnale pojechała do całodobowej kliniki, gdzie została jej udzielona 1 pomoc. W czasie pobytu Pipi przeszla operację RESEKCJI GŁOWY I SZYI KOŚCI UDOWEJ PRAWEJ.

Operacja przebiegła pomyślnie, Pipi czuje się dobrze.

Mała w klinice była nieobsługiwalna, bała się panicznie, kąsała ze strachu, nie udawało się personelowi wychodzić z nią na spacery..  

Stąd hotel z behawiorystą i rehabilitacją..

Myślałyśmy, że będzie bardzo źle ale mała już na drugi dzień pokazała się jako wielki lizak - kamień z serca spadł!

Kochani pomóżcie uzbierać nam 3 tysiące. Mamy nadzieję, ze miesiąc w hotelu i rehebilitacja wystarczą i ze mała za miesiąc będzie już w domku tymczasowym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 850 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 83

Olivia - awatar
Olivia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita - awatar
Anita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Monika - awatar
Monika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij