Zbiórka Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM - miniaturka zdjęcia

Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM

Zbiórka Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM - zdjęcie główne

Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM

2 850 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 

Pipi po ZDERZENIU Z SAMOCHODEM

3 000 zł to kwota, która uratowała ŻYCIE...

Pipi i My potrzebujemy Waszej pomocy...

2 tysiące to koszty 2tygodniowego pobytu w klinice i operacji. 1000 zł to koszt pobytu w hotelu z behawiorystą plus opieki rehabilitanta.

PROSIMY PRZELEJCIE GROSZ na te bezbronne stworzenie..

Pipi trafiła do nas 1 maja, po godzinie 22 dostalyśmy zgłoszenie, ze jakiś psiak ciągnie swój tył... na sygnale pojechała do całodobowej kliniki, gdzie została jej udzielona 1 pomoc. W czasie pobytu Pipi przeszla operację RESEKCJI GŁOWY I SZYI KOŚCI UDOWEJ PRAWEJ.

Operacja przebiegła pomyślnie, Pipi czuje się dobrze.

Mała w klinice była nieobsługiwalna, bała się panicznie, kąsała ze strachu, nie udawało się personelowi wychodzić z nią na spacery..  

Stąd hotel z behawiorystą i rehabilitacją..

Myślałyśmy, że będzie bardzo źle ale mała już na drugi dzień pokazała się jako wielki lizak - kamień z serca spadł!

Kochani pomóżcie uzbierać nam 3 tysiące. Mamy nadzieję, ze miesiąc w hotelu i rehebilitacja wystarczą i ze mała za miesiąc będzie już w domku tymczasowym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 850 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 83

Olivia - awatar
Olivia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita - awatar
Anita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Monika - awatar
Monika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij