Zbiórka Odbijamy kg Negry - miniaturka zdjęcia

Odbijamy kg Negry

Zbiórka Odbijamy kg Negry - zdjęcie główne

Odbijamy kg Negry

670 zł z 828 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Negra to 4 letnia sunia w typie pitbulla red nose. Kilka dni temu została zrzeczona przez właściciela podczas interwencji. Wychudzona trafiła pod opiekę schroniska dla bezdomnych zwierząt a stamtąd do nas. Dzięki pomocy Oli i jej męża, którzy postanowili dać jej DT (dom tymczasowy) została otoczona naszymi skrzydłami. 

Na dziś Negra mieszka w Augustowie, gdzie dochodzi do siebie, jest leczona i czeka na "lepszy dom". 

Negra daje nam się poznać jako fajny, domowy psiak. Mieszkanie nie jest jej obce. Zna komendy typu "siad", "łapa", "leżeć", "zostań", "do mnie". Nie ma problemów z wyciszaniem. Pcha się do łóżka:) Lubi zabawy. Jazda samochodem jest jej znana i nie stanowi problemu. Jest bardzo karna, uwielbia się uczyć. Nie ma problemu z samokontrolą. Czeka aż przewodnik zezwoli jej jeść. 

Raczej nie powinna mieć problemu z odnalezieniem się w domu z dziećmi. Te zna i lubi:)

Negra do zwierząt jest różna. Spacery z nią nie stanowią większych problemów, ale wolelibyśmy aby w domu była jedynaczką. 

Negra obecnie jest leczona na kłopoty z przewodem pokarmowym. Jak unormujemy zdrowie, wagę to po sterylizacji szukamy najlepszego domu!

Tymczasem zbieramy na jej długi w skarpecie:
203zł to kwota dotychczasowej opieki weterynaryjnej
192zł - koszt 24 puszek 800g Animondy - pannica niestety w ogóle nie chce jeść suchej karmy.

W przyszłości będziemy modyfikować zbiórkę o kolejne wydatki i FVy.

Metamorfoza Negry:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Małgorzata Wieczorkiewicz - awatar

    Małgorzata Wieczorkiewicz

    03.07.19
    03.07.19

    Będzie dobrze, zdrowiej Mała!

670 zł z 828 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Golian - awatar
Patrycja Golian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
MARZENA Woźniak - awatar
MARZENA Woźniak
20
Magdalena Zarubajko - awatar
Magdalena Zarubajko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij