Zbiórka Odbijamy kg Negry - zdjęcie główne

Odbijamy kg Negry

670 zł  z 828 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Negra to 4 letnia sunia w typie pitbulla red nose. Kilka dni temu została zrzeczona przez właściciela podczas interwencji. Wychudzona trafiła pod opiekę schroniska dla bezdomnych zwierząt a stamtąd do nas. Dzięki pomocy Oli i jej męża, którzy postanowili dać jej DT (dom tymczasowy) została otoczona naszymi skrzydłami. 

Na dziś Negra mieszka w Augustowie, gdzie dochodzi do siebie, jest leczona i czeka na "lepszy dom". 

Negra daje nam się poznać jako fajny, domowy psiak. Mieszkanie nie jest jej obce. Zna komendy typu "siad", "łapa", "leżeć", "zostań", "do mnie". Nie ma problemów z wyciszaniem. Pcha się do łóżka:) Lubi zabawy. Jazda samochodem jest jej znana i nie stanowi problemu. Jest bardzo karna, uwielbia się uczyć. Nie ma problemu z samokontrolą. Czeka aż przewodnik zezwoli jej jeść. 

Raczej nie powinna mieć problemu z odnalezieniem się w domu z dziećmi. Te zna i lubi:)

Negra do zwierząt jest różna. Spacery z nią nie stanowią większych problemów, ale wolelibyśmy aby w domu była jedynaczką. 

Negra obecnie jest leczona na kłopoty z przewodem pokarmowym. Jak unormujemy zdrowie, wagę to po sterylizacji szukamy najlepszego domu!

Tymczasem zbieramy na jej długi w skarpecie:
203zł to kwota dotychczasowej opieki weterynaryjnej
192zł - koszt 24 puszek 800g Animondy - pannica niestety w ogóle nie chce jeść suchej karmy.

W przyszłości będziemy modyfikować zbiórkę o kolejne wydatki i FVy.

Metamorfoza Negry:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Małgorzata Wieczorkiewicz - awatar

    Małgorzata Wieczorkiewicz

    03.07.2019
    03.07.2019

    Będzie dobrze, zdrowiej Mała!

670 zł  z 828 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Golian - awatar
Patrycja Golian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
MARZENA Woźniak - awatar
MARZENA Woźniak
20
Magdalena Zarubajko - awatar
Magdalena Zarubajko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij