Organizacja Marszu o Wolność

15 705 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Socha - awatar

Justyna Socha

Organizator zbiórki

Marsz o Wolność www.stopcovid1984.pl

Powiedz nie przymusowi szczepień i eksperymentów medycznych. Wyraź sprzeciw wobec cenzurowania dziennikarzy, naukowców i lekarzy!

Zapraszamy do udziału wszystkich ludzi, dla których wolność jest wartością nadrzędną!

Dzięki waszemu wsparciu zebraliśmy już fundusze na zakup krótkofalówek dla straży marszu oraz organizacji marszu w marcu. 

Czeka nas kolejny raz konieczność pokrycia w następujących kosztów: 

- wynajęcia agregatu, nagłośnienia i samochodu

- wydruku ulotek, flagi oraz banerów

- zabezpieczenia medycznego

- inne drobniejsze koszty. 

Wesprzyj ideę Marszu o Wolność! 

 Zebrane środki przeznaczymy także na pomoc niesłusznie zatrzymanym manifestantom. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Socha - awatar

  Justyna Socha

  05.05.21
  05.05.21

  Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! Przed nami kolejny Marsz o Wolność 22.05.2021 i koszty organizacji. Połączeni jesteśmy siłą - Marsz o Wolność 20.03.2021 r. Tysiące osób przeszło ulicami Warszawy z placu Defilad na Pole Mokotowskie, żądając zakończenia nieuzasadnionych obostrzeń. Przemarsz odbył się, mimo odwołania zgromadzenia przez Dariusza Rosę z Urzędu Miejskiego kilka minut po jego otwarciu, wbrew konstytucji! Kolejny raz upomnieliśmy się o podstawowe prawa: wolność słowa, przemieszczania się, prowadzenia działalności gospodarczej, zgromadzeń i procedur medycznych, sprzeciwiając się przymusowi szczepień i eksperymentów medycznych oraz cenzurowaniu dziennikarzy, naukowców i lekarzy. Byli obecni reprezentanci około 70 organizacji z całej Polski oraz przedstawiciele niezależnych mediów i artyści. Oprócz Marszu o Wolność tego dnia odbyła się międzynarodowa kampania World Wide Demonstration skupiając prawie 100 państw z całego świata. Tuż przed otwarciem zgromadzenia utwór "Jeszcze przytomni" wykonał Tomasz Derach i Pirat. Był z nami też Ivan Komarenko z "Wolnością" Marka Grechuty w nowej aranżacji. Przed sceną trzymaliśmy wtedy kilkunastometrową biało-czerwoną flagę. Tą samą, za niesienie której m.in. 24 października zeszłego roku policja zatrzymała 278 niewinnych ludzi. To również oni współtworzyli teraz straż marszu. Teraz policja przegrywa w sądzie za zatrzymania demonstrantów, którzy zapowiadają walkę o odszkodowania. Nie obyło się bez prowokacji na Polu Mokotowskim. Tym razem zatrzymano jednak tylko kilka osób. Ponadto policja zablokowała organizatorom możliwość korzystania z nagłośnienia i otoczyła grupę manifestantów kordonem aż trzykrotnie, legitymując i proponując mandaty, które nie były przyjmowane. Tego dnia demonstrację skomentował Minister Zdrowia Adam Niedzielski - Oczywiście jest to skandaliczna sytuacja. Dzisiaj na Rządowym Zespole Zarządzania Kryzysowego rozmawialiśmy właśnie o stosowaniu polityki zero tolerancji dla takich sytuacji – powiedział. Decyzja prezydenta Rafała Trzaskowskiego o odwołaniu marszu została przez nas zaskarżona do sądu. Posiedzenie sądu ma się odbyć 21.05.2021. Do zobaczenia podczas kolejnego marszu 22.05.2021 .

Komentarze


 • Anna Stefańska - awatar

  Anna Stefańska

  20.05.21
  20.05.21

  Na pomoc prawną dla rodziców, którzy odważnie walczą o przyszłość swoich dzieci!

 • An11 - awatar

  An11

  19.05.21
  19.05.21

  Popieram!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.21
  06.05.21

  Razem..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.21
  06.05.21

  W jedności siła! Pani Justyno, wspieram Pani działania!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.21
  02.04.21

  Nie mieszkam w PL lecz w IRL. Ale chce pomagac rodakom w tej hybrydowej wojnie !!! WOLNOSC !!!!!! Kocham i Rozumie !!!

15 705 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Socha - awatar

Justyna Socha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 277

Maciej - awatar
Maciej
50
Ryszard - awatar
Ryszard
20
Ireneusz Jaroszuk - awatar
Ireneusz Jaroszuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Cybruch - awatar
Beata Cybruch
10
Jolanta - awatar
Jolanta
50
Anna Stefańska - awatar
Anna Stefańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Baba Jaga - awatar
Baba Jaga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij