Zbiórka Na nowy i bezpieczny plac zabaw - miniaturka zdjęcia

Na nowy i bezpieczny plac zabaw

Zbiórka Na nowy i bezpieczny plac zabaw - zdjęcie główne

Na nowy i bezpieczny plac zabaw

210 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Tomek Szkandera - awatar

Tomek Szkandera

Organizator zbiórki

Kochane babcie,dziadki,ciocie,wujki Ci bliżsi i dalsi ... bo wszyscy Polacy to jedna rodzina :) chcemy Was prosić o pomoc w zbudowaniu bezpiecznego placu zabaw dla naszych dzieci na terenie przedszkola.Wiemy,że razem damy radę ich uszczęśliwić. Na pomoc z gminy niestety nie możemy liczyć.  Nasza placówka znajduje się w małej miejscowości Marklowice Górne.Na przedszkolnym podwórku mamy bardzo dużo miejsca jednak brak środków by w pełni mogło służyć naszym małym pociechą.
Zakupiliśmy plac zabaw teraz w pierwszej kolejności chcielibyśmy wyłożyć go atestowanymi kostkami gumowymi i gumowymi krawężnikami, na które niestety zabrakło nam środków.


Chcielibyśmy by wyglądało to tak

W dalszej kolejności jest zakup nowych zabawek na podwórko i zrobienie miejsca odpoczynku dla dzieci po aktywnej zabawie w zacienionym miejscu. 

Nie ciężko o udar zwłaszcza w takie upalne dni jak teraz.

Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci najważniejsze.


Prowadzącą zbiórkę można potwierdzić w  przedszkolu u Pani dyrektor.

Zebrane pieniądze trafią na konto rady rodziców placówki.

https://m.facebook.com/PrzedszkoleMarklowiceGorne/

Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie.
Twój mały gest może wywołać ogromny uśmiech na twarzach dzieci i pamiętaj dobro wraca ze zdwojoną siłą :)

Dziękujemy Rodzice 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Tomek Szkandera - awatar

Tomek Szkandera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rodzice :) - awatar
Rodzice :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij