Zbiórka Na nowy i bezpieczny plac zabaw - miniaturka zdjęcia

Na nowy i bezpieczny plac zabaw Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na nowy i bezpieczny plac zabaw - zdjęcie główne

Na nowy i bezpieczny plac zabaw

210 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Szkandera - awatar

Tomek Szkandera

Organizator zbiórki

Kochane babcie,dziadki,ciocie,wujki Ci bliżsi i dalsi ... bo wszyscy Polacy to jedna rodzina :) chcemy Was prosić o pomoc w zbudowaniu bezpiecznego placu zabaw dla naszych dzieci na terenie przedszkola.Wiemy,że razem damy radę ich uszczęśliwić. Na pomoc z gminy niestety nie możemy liczyć.  Nasza placówka znajduje się w małej miejscowości Marklowice Górne.Na przedszkolnym podwórku mamy bardzo dużo miejsca jednak brak środków by w pełni mogło służyć naszym małym pociechą.
Zakupiliśmy plac zabaw teraz w pierwszej kolejności chcielibyśmy wyłożyć go atestowanymi kostkami gumowymi i gumowymi krawężnikami, na które niestety zabrakło nam środków.


Chcielibyśmy by wyglądało to tak

W dalszej kolejności jest zakup nowych zabawek na podwórko i zrobienie miejsca odpoczynku dla dzieci po aktywnej zabawie w zacienionym miejscu. 

Nie ciężko o udar zwłaszcza w takie upalne dni jak teraz.

Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci najważniejsze.


Prowadzącą zbiórkę można potwierdzić w  przedszkolu u Pani dyrektor.

Zebrane pieniądze trafią na konto rady rodziców placówki.

https://m.facebook.com/PrzedszkoleMarklowiceGorne/

Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie.
Twój mały gest może wywołać ogromny uśmiech na twarzach dzieci i pamiętaj dobro wraca ze zdwojoną siłą :)

Dziękujemy Rodzice 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomek Szkandera - awatar

Tomek Szkandera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rodzice :) - awatar
Rodzice :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij