Zbiórka Uratujmy życie Plamki! - miniaturka zdjęcia

Uratujmy życie Plamki!

Zbiórka Uratujmy życie Plamki! - zdjęcie główne

Uratujmy życie Plamki!

1 320 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 
Agata Zielezińska - awatar

Agata Zielezińska

Organizator zbiórki

Poznajcie Plamkę (imię zawdzięcza plamie w kształcie serca). To siedmioletnia suczka, którą kiedyś ktoś bezdusznie porzucił, a starsza Pani przygarnęła ze schroniska. Teraz jest jej najlepszą przyjaciółką. Jej ukochana pani ma ponad 90 lat. Sunia towarzyszy jej bez przerwy, razem odpoczywają, śpią i spędzają każdą chwilę. Niestety w życiu Plamki pojawił się problem i wyrok jednocześnie: złośliwy nowotwór gruczołu mlekowego.  Plamka potrzebuje dwóch zabiegów. Koszt jej leczenia weterynarz wycenił wstępnie na 1200zł. Jest to suma zbyt wysoka dla Staruszki z bardzo niską emeryturą. Pomóżmy jej uratować jej małą towarzyszkę. 

 Moment, w którym życie tak wspaniałego przyjaciela zostaje wycenione, jest bardzo bolesny. Liczę, że z pomocą dobrych ludzi uda nam się uratować jej życie. Plamka jest wspaniałym psem i  wiernym towarzyszem. Zasługuje na to, by spędzić resztę życia przy swojej troskliwej pani. Wraz z moją rodziną zapewnimy transport do weterynarza oraz opiekę pomiędzy zabiegami, potrzebna jest jednak pomoc finansowa na opłacenie kosztów jej leczenia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.04.18
    17.04.18

1 320 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 
Agata Zielezińska - awatar

Agata Zielezińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Izabela - awatar
Izabela
20
❤️❤️❤️ - awatar
❤️❤️❤️
50
Aneta K. Wrocław - awatar
Aneta K. Wrocław
20
ZOSIA I MACIUŚ - awatar
ZOSIA I MACIUŚ
80
Jan- ZSMS - awatar
Jan- ZSMS
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
N.A.M&MARTYNKA - awatar
N.A.M&MARTYNKA
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij