Zbiórka Uratujmy życie Plamki! - zdjęcie główne

Uratujmy życie Plamki!

1 320 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Zielezińska - awatar

Agata Zielezińska

Organizator zbiórki

Poznajcie Plamkę (imię zawdzięcza plamie w kształcie serca). To siedmioletnia suczka, którą kiedyś ktoś bezdusznie porzucił, a starsza Pani przygarnęła ze schroniska. Teraz jest jej najlepszą przyjaciółką. Jej ukochana pani ma ponad 90 lat. Sunia towarzyszy jej bez przerwy, razem odpoczywają, śpią i spędzają każdą chwilę. Niestety w życiu Plamki pojawił się problem i wyrok jednocześnie: złośliwy nowotwór gruczołu mlekowego.  Plamka potrzebuje dwóch zabiegów. Koszt jej leczenia weterynarz wycenił wstępnie na 1200zł. Jest to suma zbyt wysoka dla Staruszki z bardzo niską emeryturą. Pomóżmy jej uratować jej małą towarzyszkę. 

 Moment, w którym życie tak wspaniałego przyjaciela zostaje wycenione, jest bardzo bolesny. Liczę, że z pomocą dobrych ludzi uda nam się uratować jej życie. Plamka jest wspaniałym psem i  wiernym towarzyszem. Zasługuje na to, by spędzić resztę życia przy swojej troskliwej pani. Wraz z moją rodziną zapewnimy transport do weterynarza oraz opiekę pomiędzy zabiegami, potrzebna jest jednak pomoc finansowa na opłacenie kosztów jej leczenia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.04.2018
    17.04.2018

1 320 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Zielezińska - awatar

Agata Zielezińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Izabela - awatar
Izabela
20
❤️❤️❤️ - awatar
❤️❤️❤️
50
Aneta K. Wrocław - awatar
Aneta K. Wrocław
20
ZOSIA I MACIUŚ - awatar
ZOSIA I MACIUŚ
80
Jan- ZSMS - awatar
Jan- ZSMS
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
N.A.M&MARTYNKA - awatar
N.A.M&MARTYNKA
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij