Zbiórka Zbieram na wymarzone wesele <3 - miniaturka zdjęcia

Zbieram na wymarzone wesele <3 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na wymarzone wesele <3 - zdjęcie główne

Zbieram na wymarzone wesele <3

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogdan Sołtys - awatar

Bogdan Sołtys

Organizator zbiórki

Cześć :) Jesteśmy młodymi osobami, kochającymi się do granic możliwości. Od samego początku naszej znajomości liczymy tylko na siebie, gdyż nasze rodziny nie należą do grona ludzi zamożnych.

Moja przyszła żona jest z Ukrainy, a jak wiadomo na Ukrainie są albo bardzo bogate  albo bardzo biedne osoby, niestety Anastasiia należy do tej drugiej grupy, ale za to jest bardzo uśmiechniętym i energicznym człowiekiem, który widzi coś dobrego nawet  w sytuacjach beznadziejnych. Wychowywała się u babci, gdyż tato zmarł kiedy była mała, a mama musiała pracować dniami i nocami na utrzymanie mieszkania i chorego syna (brata Anastasii). 

Ja pochodzę z małej miejscowości. Mam rodziców, którzy są już w starszym wieku, i pięcioro rodzeństwa. Jak już pisałem nigdy nie mieliśmy za dużo pieniędzy przez to musiałem pracować po nocach już jako 16-latek. Kiedy ukończyłem 18 lat  zacząłem pracować jako hydraulik na budowach, starając się pomóc swoim rodzicom. Później były wyjazdy za granice do momentu jak poznałem Anastasiię i nie chciałem zostawić jej samej ani na sekundę.

Na co dzień staramy się oszczędzać i odkładamy każdy grosz na naszą uroczystość, ale nie jesteśmy sami w stanie podołać kosztom jakim jest wesele :( Prenosimy nasz ślub już kilka lat! 

Staramy się radzić sobie sami, ponieważ nie lubimy prosić o pomóc, lecz sytuacja nie zostawia nam innego wyjścia. Dlatego będziemy Wam ogromnie wdzięczni za wsparcie nas skromnym groszem <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogdan Sołtys - awatar

Bogdan Sołtys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij