Zbiórka Stowarzyszenie Płocka Park - zdjęcie główne

Stowarzyszenie Płocka Park

10 700 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy grupą ponad stu osób, nabywców domów w Inwestycji Płocka Park realizowanej przez gdańską Spółdzielnię Mieszkaniową Ujeścisko, które ponad pięć lat temu marząc o własnym domu zaufały niewłaściwym osobom kierującym pracami Spółdzielni. Zostaliśmy oszukani i pokrzywdzeni przez władze Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko. Zamiast domów, przez pięć kolejnych lat otrzymywaliśmy kłamstwa a zainwestowane przez nas pieniądze były systematycznie wyprowadzane i przeznaczane na inne, niezwiązane z inwestycją cele co doprowadziło do gigantycznego zadłużenia i zatrzymania realizacji inwestycji w martwym punkcie oraz zajęcia w listopadzie 2019 ksiąg wieczystych przez komornika.

Po wielu latach udało się, wysiłkiem wielu ludzi odwołać zły zarząd i zastąpić nowym, którego głównym celem jest wyprostowanie sytuacji Spółdzielni i uchronienia jej przed upadkiem. Niestety ogrom nieprawidłowości przez ostatnich kilkanaście lat sprawił, że w chwili obecnej stoimy w sytuacji, w której spółdzielnia nie jest w stanie dokończyć naszych domów i stoimy przed jedyną i ostatnią szansą wzięcia spraw w swoje ręce tak, by możliwe było zamieszkanie przez nas w wymarzonych domach. Ale ta szansa wymaga ogromnego wsparcia prawnego oraz specjalistów z zakresu budownictwa.

Pieniądze z tej zbiórki przeznaczone będą na opłacenie pracy ludzi, którzy chcą nam pomóc w wydostaniu się z sytuacji w której się znaleźliśmy – kancelarii prawnych i notarialnych, specjalistów w zakresie wycen, budżetowania i sporządzania kosztorysów budowy a także na zakup koniecznych materiałów i usług budowlanych

Ze względu na niezwykle trudną sytuację finansowo-prawną Spółdzielni zastaną po poprzednich władzach, każdy kolejny dzień to nieustanna walka o jej przetrwanie i uchronienie przed upadłością. Każdy dzień zwłoki to ryzyko, że to, na co poszły oszczędności życia kilkudziesięciu rodzin w jednej chwili może przestać istnieć.

Państwa pomoc może sprawić, że praca sztabu ludzi nie pójdzie na marne, a nabywcy pod koniec roku będą po raz pierwszy od lat mogli się cieszyć czasem spędzanym w wymarzonym domu.

Chęć przeprowadzenia tej zbiórki została podjęta wspólnie przez wszystkich poszkodowanych nabywców.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE PŁOCKA PARK - awatar

  STOWARZYSZENIE PŁOCKA PARK

  21.05.2020
  21.05.2020

  Dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się na wspieranie naszych aktywności. Prosimy o jeszcze jeden gest. Podzielcie się informacją o zbiórce z bliskimi, rodziną, znajomymi, kolegami z pracy poprzez mail, Facebook czy inną formę komunikacji. Niech każdy w twoim otoczeniu wie, iż wspieramy nową przyszłość Naszej Spółdzielni. A jeśli naprawdę chcesz być aktywny to wydrukuj i rozwieś w swojej okolicy załączone ogłoszenie. Razem możemy więcej !!!

  Zdjęcie aktualizacji 49 833

Komentarze


 • Marzanna i Roman Płocka 33 - awatar

  Marzanna i Roman Płocka 33

  09.10.2020
  09.10.2020

  Za pracę i wysiłek osób zaangażowanych :)

10 700 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Marzanna i Roman Płocka 33 - awatar
Marzanna i Roman Płocka 33
500
Radek Cichy - awatar
Radek Cichy
500
Krzysztof Kupczyk - awatar
Krzysztof Kupczyk
500
Iwona Fiorek - awatar
Iwona Fiorek
500
Rafał Salamonik - awatar
Rafał Salamonik
500
Piotr L. - awatar
Piotr L.
500
Michał Stukow - awatar
Michał Stukow
500
Marta Roclawska - awatar
Marta Roclawska
500
Lidia Marek Płocka 126 - awatar
Lidia Marek Płocka 126
500
Ludwik Kowalski - awatar
Ludwik Kowalski
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij