Zbiórka Stowarzyszenie Płocka Park - miniaturka zdjęcia

Stowarzyszenie Płocka Park

Zbiórka Stowarzyszenie Płocka Park - zdjęcie główne

Stowarzyszenie Płocka Park

9 700 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy grupą ponad stu osób, nabywców domów w Inwestycji Płocka Park realizowanej przez gdańską Spółdzielnię Mieszkaniową Ujeścisko, które ponad pięć lat temu marząc o własnym domu zaufały niewłaściwym osobom kierującym pracami Spółdzielni. Zostaliśmy oszukani i pokrzywdzeni przez władze Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko. Zamiast domów, przez pięć kolejnych lat otrzymywaliśmy kłamstwa a zainwestowane przez nas pieniądze były systematycznie wyprowadzane i przeznaczane na inne, niezwiązane z inwestycją cele co doprowadziło do gigantycznego zadłużenia i zatrzymania realizacji inwestycji w martwym punkcie oraz zajęcia w listopadzie 2019 ksiąg wieczystych przez komornika.

Po wielu latach udało się, wysiłkiem wielu ludzi odwołać zły zarząd i zastąpić nowym, którego głównym celem jest wyprostowanie sytuacji Spółdzielni i uchronienia jej przed upadkiem. Niestety ogrom nieprawidłowości przez ostatnich kilkanaście lat sprawił, że w chwili obecnej stoimy w sytuacji, w której spółdzielnia nie jest w stanie dokończyć naszych domów i stoimy przed jedyną i ostatnią szansą wzięcia spraw w swoje ręce tak, by możliwe było zamieszkanie przez nas w wymarzonych domach. Ale ta szansa wymaga ogromnego wsparcia prawnego oraz specjalistów z zakresu budownictwa.

Pieniądze z tej zbiórki przeznaczone będą na opłacenie pracy ludzi, którzy chcą nam pomóc w wydostaniu się z sytuacji w której się znaleźliśmy – kancelarii prawnych i notarialnych, specjalistów w zakresie wycen, budżetowania i sporządzania kosztorysów budowy a także na zakup koniecznych materiałów i usług budowlanych

Ze względu na niezwykle trudną sytuację finansowo-prawną Spółdzielni zastaną po poprzednich władzach, każdy kolejny dzień to nieustanna walka o jej przetrwanie i uchronienie przed upadłością. Każdy dzień zwłoki to ryzyko, że to, na co poszły oszczędności życia kilkudziesięciu rodzin w jednej chwili może przestać istnieć.

Państwa pomoc może sprawić, że praca sztabu ludzi nie pójdzie na marne, a nabywcy pod koniec roku będą po raz pierwszy od lat mogli się cieszyć czasem spędzanym w wymarzonym domu.

Chęć przeprowadzenia tej zbiórki została podjęta wspólnie przez wszystkich poszkodowanych nabywców.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE PŁOCKA PARK - awatar

  STOWARZYSZENIE PŁOCKA PARK

  21.05.20
  21.05.20

  Dziękujemy wszystkim którzy zdecydowali się na wspieranie naszych aktywności. Prosimy o jeszcze jeden gest. Podzielcie się informacją o zbiórce z bliskimi, rodziną, znajomymi, kolegami z pracy poprzez mail, Facebook czy inną formę komunikacji. Niech każdy w twoim otoczeniu wie, iż wspieramy nową przyszłość Naszej Spółdzielni. A jeśli naprawdę chcesz być aktywny to wydrukuj i rozwieś w swojej okolicy załączone ogłoszenie. Razem możemy więcej !!!

  Zdjęcie aktualizacji 49 833

9 700 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 39

Krzysztof Kupczyk - awatar
Krzysztof Kupczyk
500
Iwona Fiorek - awatar
Iwona Fiorek
500
Rafał Salamonik - awatar
Rafał Salamonik
500
Piotr L. - awatar
Piotr L.
500
Michał Stukow - awatar
Michał Stukow
500
Marta Roclawska - awatar
Marta Roclawska
500
Lidia Marek Płocka 126 - awatar
Lidia Marek Płocka 126
500
Ludwik Kowalski - awatar
Ludwik Kowalski
1 000
Rafal J. Plocka 124 - awatar
Rafal J. Plocka 124
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij