Zbiórka Lola - zdjęcie główne

Lola

106 zł z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Stachera - awatar

Sylwia Stachera

Organizator zbiórki

Lola to sunia, którą adoptowałam 3 miesiące temu. Zwinna, aktywna dziewczyna, byla mieszkanką już chyba w 3 domach. W ostatnim podobno stanowiła problem w postaci uczulenia dzieci ale fakt, iż została oddana z obrożą antyszczekową mówi sam za siebie, okazuje po pewnym czasie nieco „niesfornym psem”, który w każdym upatruje zagrożenia, podgryza dzieci, jest głośna, niezbyt przyjazna obcym i psom 🙄 w kwestii zaburzeń behawioralnych czekają nas niemałe wydatki związane z terapią i szkoleniem psa.

Z czym się do Was zgłaszamy? 

w ostatnim tygodniu Lola doznała kontuzji w postaci zerwania więzadła krzyżowego w kolanie ( tylna łapka ) co znacząco pogorszyło jej komfort życia. Weterynarz stwierdził, ze jedna łapka jest zdecydowanie chudsza od drugiej co może wskazywać na wcześniejsze dolegliwości a o czym nie poinformowała osoba oddająca psa. Na ten moment cena operacji i rekonwalescencji mnie zabiła. Zabieg z najpewniejszym efektem to 3500-3700 plus koszty pooperacyjne. Byłoby cudownie gdyby Lola zyskała na pełnej swobodzie poruszania się. 

W imieniu Loli dziękujemy za każdą wpłatę ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
106 zł z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Stachera - awatar

Sylwia Stachera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij