Zbiórka Pomóż Sebkowi być samodzielnym. - miniaturka zdjęcia

Pomóż Sebkowi być samodzielnym. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Sebkowi być samodzielnym. - zdjęcie główne

Pomóż Sebkowi być samodzielnym.

492 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Drzazga - awatar

Kamila Drzazga

Organizator zbiórki

Sebastian ma już 8lat. Niestety po roku przestał się rozwijać intelektualnie. Na szczęście sam się porusza chodź jest chwiejny. Do tego ma ciężką padaczke lekooporną. Zmiana leków nie pomaga. Obecnie Sebek dostaje 3 różne leki które podrażniają jego żołądek i wątrobę. Sebastian miał też operacje mózgu (kalezotomie) w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, która to miała wyeliminować napady jednak to też nic nie pomogło. Próbowaliśmy też terapi leczniczą marihuaną lecz koszty przerosły nasze możliwości finansowe.

Teraz podjęliśmy kroki by leczyć Sebka eksperymentalną terapią komórkami macierzystymi. Mamy zdeponowany już swój sznur pępowinowy z którego będą pozyskiwane komórki dla syna. Dostaliśmy już wszelkie pozwolenia by przystąpić do terapii oraz kosztorys gdzie całkowita kwota terapia to około 40tys zł a finansować ją musimy sami. Terapię zaczynamy z początkiem marca. Teraz tylko czekamy na dokładną datę a do tego czasu zbieramy pieniądze. Dlatego w imieniu Sebka prosimy wszystkich ludzi dobre woli o wsparcie w uzbieraniu chodź małej części tej sumy by było nam łatwiej uzbierać całość.

Wyczerpaliśmy już chyba wszystkie możliwości leczenia i ta terapia jest dla Sebka szansą a nam daje znowu nadzieję że będziemy mogli pomóc naszemu synkowi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
492 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Drzazga - awatar

Kamila Drzazga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
lukas - awatar
lukas
100
Zbyszek - awatar
Zbyszek
100
Izaa - awatar
Izaa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek - awatar
Tomek
100
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij