Marzenie Gluchego

410 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oliver Palmer - awatar

Oliver Palmer

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Nazywam się Oliver Palmer. Jestem Polakiem..Mam 31 lat, JESTEM GŁUCHY, nic nie słyszę bez dwóch bardzo mocnych aparatów słuchowych.Mimo podwójnej niepełnosprawności ja śpiewam, jestem tenorem.Kocham klasykę.Słucham sławnych śpiewaków operowych jak Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Placido Domingo.

Zwykle nazywają mnie „Głuchy Tenor" lub „Polski Bocelli”.

Jestem pod opieką medyczną Pana Prof. Henryka Skarżyńskiego - Dyrektora Światowegi Centrum Słuchu w Kajetanach w Polsce.

W październiku 2021 , zostałem uhonorowany na Zamku Królewskim w Warszawie tytułem LODOŁAMACZ SPECJALNY 2021. Tytuł został mi przyznany gdyż złamałem barierę, iż Głuchy Śpiewać Nie Może oraz za propagowanie wokalu wśród osób z zaburzeniami słuchu.

Od kilku lat jestem bardzo zainteresowany America’s Got Telent (AGT) konkursem odbywanym w Lis Angeles w Stanach Zjednoczonych. Wypowiedzi jurorów są merytoryczne i sprawiedliwe.Uczestnicy z niesprawnościami są jednakowo traktowani jak ci pełnosprawni. Zglosilem sie rowniez do Wloch na Italian`s Got Talent.

Moim marzeniem jest wziąć udział w tym konkursie i właśnie przedstawiłem AGT-owi żądany, zmontowany filmik z wykonywaną pod gołym niebem piosenką operową MISERERE na dwa głosy w stylu duetu tenorowego Bocellego i pop-rockowego Zucchero.Jednak to marzenie potrzebuje finansowego wsparcia na przeloty w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie tzn. ja z managerem- opiekunką - moją mamą.Nigdy nie miałem tak wysokich funduszy. Dodatkowo musze kupic nastepne dwa aparaty sluchowe bym mogl egzystowac i spiewac. Moje obecne aparaty sa bardzo przestarzale.To jest przyczyną założenia zbiórki na bardzo kosztowną dla mnie podróż do USA.Miejmy nadzieję,że jestem godny Waszej uwagi. 

Z poważaniem. 

Oliver
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marcin - awatar

    Marcin

    12.10.2022
    12.10.2022

    Olivier,jesteś wielkim jedynym na świecie głuchym tenorem śpiewającym,pamiętaj i nie poddawaj się nigdy i dąż do realizacji planów oraz spełniaj swoje najskrytsze marzenia,dla Ciebie i Twojej mamy życzę dużo zdrowia.Niech Matka Boża okrywa Was swym Matczynym Płaszczem❤💙

410 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oliver Palmer - awatar

Oliver Palmer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela Celejewska - awatar
Ela Celejewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Oliver Palmer - awatar
Oliver Palmer
50
Krystyna Krzekotowska - awatar
Krystyna Krzekotowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij