Zbiórka Projekt PMC ,,Dzieci Pustyni,, - miniaturka zdjęcia

Projekt PMC ,,Dzieci Pustyni,, Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Projekt PMC ,,Dzieci Pustyni,, - zdjęcie główne

Projekt PMC ,,Dzieci Pustyni,,

6 585 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

PMC (Polish Mobile Clinic) - Tworzymy organizację pozarządową NON-PROFIT, kierując się chęcią niesienia pomocy potrzebującym. Nasze działania ukierunkowane są głównie na wsparcie medyczne oraz walkę z niedożywieniem wśród dzieci i kobiet w ciąży w krajach trzeciego świata. Mobilna klinika PMC wyposażona jest w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, dzięki którym rozpoznajemy schorzenia badanych i świadomie im pomagamy. Nasze działania poprawiają jakość życia pacjentów i przeciwdziałają pogłębianiu się chorób.

 

PMC udziela pomocy całkowicie bezpłatnie, środki na jej realizację pochodzą od indywidualnych darczyńców.


Nasz zespół :
Jesteśmy grupą, której przyświeca jeden cel - chęć niesienia pomocy potrzebującym. Nasz zespół tworzą ludzie z różnego rodzaju profesjami i wysokim poziomem empatii.

Celem zbiórki jest wsparcie etapu I projektu ,,Dzieci Pustyni''


Projekt ukierunkowany jest na pomoc humanitarno-medyczną.  Celami nadrzędnymi misji są zdiagnozowanie problemów zdrowotnych, pomoc medyczna, wsparcie żywieniowe dzieci i kobiet w ciąży zamieszkałych w obozach Zaatari i Al-Azrak  (obozy dla uchodźców z Syrii) oraz na pustyni Wadi Rum.

Lokalizacje działań PMC : Wadi Rum, Zaatari

Potrzebny budżet na realizacje I etapu projektu : 55 000 PLN


Planowany termin etapu I : 03-17.10.2021

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • take my change - awatar

  take my change

  20.02.2021
  20.02.2021

  Dobro jest dobre.

  • PMC POLISH MOBILE CLINIC - awatar

   PMC POLISH MOBILE CLINIC - Organizator zbiórki

   24.02.2021
   24.02.2021

   Dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszego projektu - zespół PMC

6 585 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
schwarz_regina - awatar
schwarz_regina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej&Magda - awatar
Maciej&Magda
20
Michał - awatar
Michał
5
Elfy - awatar
Elfy
4 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij