Zbiórka Remont kaplicy DR w Rzepedzi - zdjęcie główne

Remont kaplicy DR w Rzepedzi

11 352 zł  z 27 900 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Dawid Ceber - awatar

Dawid Ceber

Organizator zbiórki

Alleluja!

Kochani! Po 22 latach czas na odnowienie kaplicy w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi :) Stan, który wszyscy dobrze pamiętają był wersją tymczasową...

Po uzgodnieniu z Komisją Budowalną naszej Archidiecezji przystąpiliśmy do prac. Koncepcja jest naprawdę imponująca!

To bardzo duża inwestycja, dlatego proszę Ciebie o małą cegiełkę na ten cel.

Część środków mamy, część już otrzymaliśmy od dobrych ludzi, dzięki czemu możemy pokryć następujące wydatki: piaskowiec, którym będą częściowo wyłożone ściany i filary, oraz prezbiterium, kamienny ołtarz i ambona, materiały budowalne, nagłośnienie oraz robocizna.

Pozostałe koszty remontu:

trzy duże ikony - 10000 zł

oświetlenie punktowe - 5100 zł

klimatyzacja - 10000 zł

telewizor do wyświetlania tekstów - 2.800

Każda złotówka przybliża nas do celu :)

Osoby, które w zbiórce podadzą swoje imię będą wypisane na Liście Dobroczyńców.

W codziennych modlitwach pamiętam o wszystkich Dobroczyńcach, a każdego 19 dnia miesiąca odprawiam za te osoby Mszę Świętą.


Proszę również o modlitwę w intencji naszego Remontu.

Z wdzięcznością i modlitwą+

ks. Mateusz Rutkowski

11 352 zł  z 27 900 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Dawid Ceber - awatar

Dawid Ceber

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Justyna - awatar
Justyna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Amelia - awatar
Amelia
10
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamila - awatar
Kamila
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Mateusz Łukowski - awatar
Mateusz Łukowski
15
D i K - awatar
D i K
900
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij