Zbiórka odbudowa domu Rodziców - zdjęcie główne

odbudowa domu Rodziców

6 131 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ivonne Zaczat - awatar

Ivonne Zaczat

Organizator zbiórki

Witam serdecznie :) Nazywam się Iwona Zaczat -zbieram pieniądze dla moich Rodziców na odbudowe domu Rodzinnego . W dniu 9 maja 2018 r część budynku uległa zawaleniu .Moi Rodzice nie mogą mieszkać  w tym domu .Nadaje się on do kapitalnego remontu .Pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane na całkowitą odbudowę .Moi Rodzice  żyją ze  skromnych emerytur .Tato ma problemy z sercem -Jego zdrowie jest już dość mocno nadszrpnięte w wyniku zaistniałej tragedii .Mama też jest w nienajlepszej kondycji fizycznej .Będę wdzięczna za każdą złotówkę .Płaczę gdy opisuje tę historię .Jest mi bardzo przykro z tego powodu co się stało .Ich tragedia jest też moją tragedią -to są moi Rodzice -to jest mój dom rodzinny w którym się wychowałam .Bardzo proszę o pomoc każdego kto ma ochotne serce aby wesprzeć w potrzebie moich Rodziców Gabriele i Jana Zaczat.Zaistaniała sytuacja jest udokumentowana na stronie Straży Pożarnej w Charzynie w wojewódzwtwie zachodniopomorskim .Proszę wejść na facebook -OSP Charzyno .DZIEKUJĘ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maciej Pełechaty - awatar

  Maciej Pełechaty

  15.05.2018
  15.05.2018

  Symbolicznie, ale zawsze.

 • Bartosz Kaczkowski - awatar

  Bartosz Kaczkowski

  12.05.2018
  12.05.2018

  Udostępniajcie proszę na Facebook, tam zawsze znajdzie się grupa osób o dobrym sercu.

 • Ivonne Zaczat - awatar

  Ivonne Zaczat

  10.05.2018
  10.05.2018

  Dziekuję wszystkim ,którzy wspierają moją Rodzinę -Rodziców i Rodzeństwo -w tej trudnej dla NAS sytuacji .Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę i słowa pociechy i zachęty,które dostajemy. DZIĘKUJEMY !!!!!

 • Justyna Rokicka - awatar

  Justyna Rokicka

  10.05.2018
  10.05.2018

  Mam nadzieje ze się Wam uda Zaczaty 😘

 • Aga Zaczat - awatar

  Aga Zaczat

  10.05.2018
  10.05.2018

  Będziemy serdecznie wdzięczni za każda kwotę:)

6 131 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ivonne Zaczat - awatar

Ivonne Zaczat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Patrycja Kamińska - awatar
Patrycja Kamińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna&Marek Wietecha - awatar
Justyna&Marek Wietecha
100
Anonimowy darczynca - awatar
Anonimowy darczynca
480

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij