Zbiórka odbudowa domu Rodziców - miniaturka zdjęcia

odbudowa domu Rodziców

Zbiórka odbudowa domu Rodziców - zdjęcie główne

odbudowa domu Rodziców

6 131 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać teraz
 
Ivonne Zaczat - awatar

Ivonne Zaczat

Organizator zbiórki

Witam serdecznie :) Nazywam się Iwona Zaczat -zbieram pieniądze dla moich Rodziców na odbudowe domu Rodzinnego . W dniu 9 maja 2018 r część budynku uległa zawaleniu .Moi Rodzice nie mogą mieszkać  w tym domu .Nadaje się on do kapitalnego remontu .Pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane na całkowitą odbudowę .Moi Rodzice  żyją ze  skromnych emerytur .Tato ma problemy z sercem -Jego zdrowie jest już dość mocno nadszrpnięte w wyniku zaistniałej tragedii .Mama też jest w nienajlepszej kondycji fizycznej .Będę wdzięczna za każdą złotówkę .Płaczę gdy opisuje tę historię .Jest mi bardzo przykro z tego powodu co się stało .Ich tragedia jest też moją tragedią -to są moi Rodzice -to jest mój dom rodzinny w którym się wychowałam .Bardzo proszę o pomoc każdego kto ma ochotne serce aby wesprzeć w potrzebie moich Rodziców Gabriele i Jana Zaczat.Zaistaniała sytuacja jest udokumentowana na stronie Straży Pożarnej w Charzynie w wojewódzwtwie zachodniopomorskim .Proszę wejść na facebook -OSP Charzyno .DZIEKUJĘ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maciej Pełechaty - awatar

  Maciej Pełechaty

  15.05.18
  15.05.18

  Symbolicznie, ale zawsze.

 • Bartosz Kaczkowski - awatar

  Bartosz Kaczkowski

  12.05.18
  12.05.18

  Udostępniajcie proszę na Facebook, tam zawsze znajdzie się grupa osób o dobrym sercu.

 • Ivonne Zaczat - awatar

  Ivonne Zaczat

  10.05.18
  10.05.18

  Dziekuję wszystkim ,którzy wspierają moją Rodzinę -Rodziców i Rodzeństwo -w tej trudnej dla NAS sytuacji .Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę i słowa pociechy i zachęty,które dostajemy. DZIĘKUJEMY !!!!!

 • Justyna Rokicka - awatar

  Justyna Rokicka

  10.05.18
  10.05.18

  Mam nadzieje ze się Wam uda Zaczaty 😘

 • Aga Zaczat - awatar

  Aga Zaczat

  10.05.18
  10.05.18

  Będziemy serdecznie wdzięczni za każda kwotę:)

6 131 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać teraz
 
Ivonne Zaczat - awatar

Ivonne Zaczat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Patrycja Kamińska - awatar
Patrycja Kamińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna&Marek Wietecha - awatar
Justyna&Marek Wietecha
100
Anonimowy darczynca - awatar
Anonimowy darczynca
480

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij