Zbiórka Z okazji moich urodzin! - zdjęcie główne

Z okazji moich urodzin!

810 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Galik - awatar

Izabela Galik

Organizator zbiórki

Z okazji moich urodzin chciałam prosić całą moją rodzinkę bliskich i przyjaciół (bo wiem ze na was zawsze można liczyć) ❤️ o upominek, przelew który ucieszy mnie najbardziej, dobrowolnej kwoty nawet tej najmniejszej, na rzecz Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w moim mieście Ząbkowicach Śląskich. To co robią jest niesamowite, ale również wymaga ogromnego poświęcenia. Dzięki nim zwierzęta porzucone, chore zawsze mogą liczyć na pomoc. Mam nadzieje ze nie przejdziecie koło tego obojętnie 😘

Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
810 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Galik - awatar

Izabela Galik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Michał Nieznajomy/ Dobro zwierzaków - awatar
Michał Nieznajomy/ Dobro zwierzaków
50
Alex, Irek, Wowa, Vladi - awatar
Alex, Irek, Wowa, Vladi
220
Ilona Kosmała - awatar
Ilona Kosmała
300
Maciej Kocoń - awatar
Maciej Kocoń
20
Kamila - awatar
Kamila
10
Marzena - awatar
Marzena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Jane - awatar
Justyna Jane
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij