Zbiórka Pomoc dla Teo - zdjęcie główne

Pomoc dla Teo

20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Nasza organizacja pomaga bezdomnym porzuconym zwierzętom, które wymagają opieki lekarsko weterynaryjnej. Ta zbiórka jest dla Teo. Teo to senior ( 8 lat), który przebywa w schronisku w Chełmku pod numerem 271/2021. We wrześniu piesek posmutniał, zaczął dużo polegiwać, nie chciał wychodzić na spacerki. Widać było, że boli go lewa tylna łapka. Nie pozwalał się dotknąć w tej okolicy. Teo trafił do lecznicy w celu diagnostyki. Wykonano zdjęcia rtg w znieczuleniu. Opis badania : pies postrzelony w okolicy lędźwiowej oraz martwica głowy kości udowej lewej z dużymi zmianami zwyrodnieniowymi.... Dość, że od urodzenia ten biedak zmagał się z chorobą genetyczną ( i walczył ze swoją ułomnością), to jeszcze jakiś człowiek go postrzelił..... 

Teo przeszedł już pierwszą operację ortopedyczną. Potrzbuje kolejnych konsultacji ortopedycznych lub nawet kolejnego zabiegu.  Wymaga specjalistycznej opieki, takiej jak rehabilitacja.  Od niedawna na rynku Polskim, pojawił się nowy lek o nazwie Librela, który będzie szansą na życie  bez bólu i cierpienia. Lek ten jest innowacyjnym lekiem, który działa przeciw bólowo  przeciw zapalnie przy chorobie zwyrodnieniowej, i jednocześnie nie obciąża narządów wewnętrznych ( co jest nie wskazane w jego wieku). Dodatkowo podawanie leku jest komfortowe dla psa, gdyż podaje się go raz w miesiącu. 

Niestety to wszystko kosztuje... pomagamy na ile nas stać... Pomóż nam w leczeniu i rehabilitacji tego psiaka ze schroniska. Już tyle się wycierpiał w życiu! 

Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Psie Serce

KRS : 0000438710

Dziękujemy w imieniu Teo ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Piotr Salzwedel - awatar
Piotr Salzwedel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij