Zbiórka Postaw na swoją przyszłość! - miniaturka zdjęcia

Postaw na swoją przyszłość! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Postaw na swoją przyszłość! - zdjęcie główne

Postaw na swoją przyszłość!

60 zł  z 2 750 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo, 

w ubiegłym roku opracowaliśmy i wydaliśmy bezpłatną publikację pn. Postaw na swoją przyszłość! skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w województwie śląskim. Kwota, jaką dysponowaliśmy, pozwoliła na wydruk 1000 egzemplarzy poradnika, które rozesłaliśmy do 250 szkół (po 3 sztuki) oraz 173 podmiotów, instytucji i organizacji wspierających młodzież w wejściu na rynek pracy.

Od tego czasu, szkoły kierują do nas prośby o przekazanie większej ilości egzemplarzy w celu przekazania ich najbardziej aktywnym uczniom i uczennicom na zakończenie roku szkolnego. Dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc. 

Kwota 2750 zł pozwoli na wydruk dodatkowych 150 egzemplarzy poradnika oraz przekazanie ich młodzieży. 

Uzbierana kwota, w całości przeznaczona zostanie na cel niniejszej zbiórki. 

Kilka słów o poradniku

Publikacja ma charakter poradnika o popularnej formie i języku, który porusza m.in. takie zagadnienia, jak:

  • planowanie przyszłości edukacyjnej, zawodowej i finansowej,
  • źródła dochodów i oszczędności, usługi finansowe i inwestowanie,
  • dobre praktyki biznesu i przyjmowanie postaw przedsiębiorczych,
  • umiejętności miękkie, sukces własny i praca zespołowa,
  • etyka w biznesie, normy i wartości,
  • cyfrowy świat, nowoczesne technologie,
  • źródła wiedzy i inspiracji.


Poradnik liczy 163 kolorowo ilustrowane strony, które oklejone są miękką oprawą, w formacie B5.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł  z 2 750 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij