Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Potrzebujemy pomocy dla pobitego przez inne kocury Śnieżka.
Chcecie wiedzieć jak wyglądają niekastrowane, wolnożyjące ,dzikie bijące się o kotki kocury. Ich los zdecydowanie mało kogo obchodzi.
Śnieżek jest tylko wstępem.
Przyjechałam na wypoczynek w okolice Strzelec Opolskich.
Oczywiście co noc można usłyszeć-walki Wrzaski i piski.... Tak jest I nikt nie reaguje bo po co :(
Czy naprawdę widok takiego kocura to przyjemność?
Czy okaleczenie widoczne na zdjęciu nie jest doasadne.Dlaczego nie zmusza ludzi do działania.
Jak jeszcze bardziej tragicznie mógłby wyglądać by ktokolwiek z tej wsi Zwrócił na niego uwagę !!!
Kocurów jest tutaj mnóstwo.
Większość Tak wygląda lub gorzej. Nie dość że się biją ,okaleczają to jeszcze przenoszą choroby na siebie i na kotki a te z kolei na maleńkie kociaki.
Chciałabym by ludzie myśleli o tym w ten sposób.
Maleńkie kociaczki jeszcze się ratuje bo szkoda są takie malutkie i puchate.
A co z kocurami? jeśli nie będziemy ich kastrować ? To właśnie one będą przenosić na te maleńkie puchate kuleczki ,pośrednio wszystkie najgorsze i najcięższa dla kotów choroby...
Jest zbiórka na leczenie i kastrację Śnieżka.
Pomóżcie nam pomagać
Dziś Pojadą dwa kocury do lecznicy potem kolejne i kolejne i jeszcze kolejne.... Oczywiście bez waszego wsparcia nie damy rady
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
