Zbiórka Akcja Podaruj Mebel - zdjęcie główne

Akcja Podaruj Mebel

320 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

                                               AKCJA PODARUJ MEBEL

Akcja Podaruj Mebel powstała z myślą o dzieciach i osobach starszych, które na co dzień nie mają swojego miejsca, w którym mogłyby wypocząć, uczyć się, czy przechowywać rzeczy. 

Dzieci muszą dzielić się sprzętem do nauki czy miejscem przy biurku, a dostęp do lekcji zdalnych mają jedynie przez telefon. Zapewniając dzieciom komfortowe miejsce do nauki, wpierasz ich rozwój.

Jeśli posiadasz sprzęt, meble lub małe AGD, które są sprawne, ale już ich nie używasz, daj znać a my zadbamy, aby trafiły do potrzebujących.

Zbiórka ma na celu zebranie funduszy na transport mebli, odświeżenie lub renowację oraz magazynowanie.

Jeżeli chcesz wesprzeć kogoś kogo znasz wpłać dowolną kwotę, a adres osób potrzebujących prosimy zgłaszać poprzez formularz

https://docs.google.com/forms/u/2/d/17I5jqreeVoAIJ_Rwr6JwUclTMi5SAwpVqIUaYaXrLwU/edit

Działamy w Trójmieście.

O fundacji:

Fundacja TechPomaga - Inicjatywa charytatywna działająca na prostej zasadzie think➡ make➡ help 

Choć jesteśmy młodą fundacją, na swoim koncie mamy już kilka akcji, z których jesteśmy dumni. Między innymi wydruk 3D autorskich przyłbic dla hospicjum i schronisk dla zwierząt, warsztaty druku 3D “Magia 3D. Od zabawy do wystawy” czy "Akcja Animacja" bajka o dzieciach z Domu dla Dzieci w Rumi.

Sprawdź: 

https://www.facebook.com/TechPomaga/

https://www.linkedin.com/company/techpomaga

https://www.instagram.com/techpomaga/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Michał - awatar
Michał
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr Pilarek - awatar
Piotr Pilarek
50
Arkadiusz - awatar
Arkadiusz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Konstancja - awatar
Konstancja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij