
Czy mogę Was prosić o pomoc?
Ja Pączek mam jedno marzenie. Zamieszkać w swoim domku stałym, niestety jest on daleko i zbieram na paliwo. W nowym domku czeka już na mnie kocia siostra i duuużo zabawek. Już nie mogę się doczekać
Do przejechania mam aż 220 km to strasznie dużo jak dla tak małego kotka, ale jestem dobrej myśli. Oczywiście obiecuje wstawić paragon za paliwo i zdjęcie z nowego domku jak tylko tam dotrę.
Proszę Was o wsparcie. Jeśli się uda to już w niedzielę 28.03 mam szansę rozpocząć nowe życie
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Katarzyna K
a to na saszetkę, podróż będzie długa wiec nie mozesz być głodny <3 szczęścia w nowym domku !