
Siemanko
Jeste艣my uczniami 4kl. Technikum logistycznego i jeste艣my delikatnie mówi膮c normalni inaczej.
Od pocz膮tku technikum planujemy pomaturalny wyjazd w dzicz do Ameryki P艂d. Fascynuje nas natura i spontaniczna przygoda. Niestety nie mamy wystarczaj膮cych 艣rodków na przelot w te odleg艂e zak膮tki 艣wiata, tak wiec potrzebujemy Waszej pomocy.
Nie chcemy tak jak wi臋kszo艣膰 m艂odych ludzi sko艅czy膰 szko艂e i wyjecha膰 do pracy, chcemy teraz kiedy jescze jeste艣my m艂odzi skorzysta膰 z tego co nam daje 艣wiat. Ale problemem s膮 pieni膮dze których nie mamy i raczej szybko nie b臋dziemy mie膰 takiej sumy wolnych pieni臋dzy.
Liczymy na Wasze wsparcie i pomoc :)
Pozdrawiamy Krystian i Piotrek 馃馃徑
Za艂贸偶 darmow膮 zbi贸rk臋 pieni臋dzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebuj膮cych!