Zbiórka Pomoc dla Krzyśka - zdjęcie główne

Pomoc dla Krzyśka

1 395 zł  z 1 280 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Dawid Niewiadomski - awatar

Dawid Niewiadomski

Organizator zbiórki

Pomóż mojemu tacie!

Stworzyłem zbiórkę dla mojego taty, który potrzebuje Twojej pomocy. Poduszka przeciwodleżynowa może diametralnie zmienić jego komfort życia. Pozwól, że mój tata opowie Tobie dlaczego jej potrzebuje.

Jestem Krzysztof :)

Witam Was :)

Mam na imię Krzysztof  i od 6 lat poruszam się na aktywnym wózku inwalidzkim. Jak każdy z nas mam swoje potrzeby, ale będąc osobą niepełnosprawną mam ich trochę więcej i są one nieco inne. Czasami są to rzeczy, które są poza moim zasięgiem finansowym. Ale o tym poniżej.

Nowa poduszka-->wyższy komfort życia

Korzystając z aktywnego wózka inwalidzkiego część akcesoriów jemu dedykowanych ulega większemu zużyciu. Tak dzieje się w przypadku specjalnej poduszki przeciwodleżynowej, która jak sama nazwa wskazuje zapobiega powstawaniu odleżyn. Tańsze poduszki p/odleżynowe szybciej ulegają zużyciu, a dofinansowanie na tego typu akcesoria można uzyskać raz na kilka lat. Dlatego zwracam się do Was kochani, byście pomogli mi w zakupie droższej, a co za tym idzie trwalszej i lepszej poduszki p/odleżynowej, bo jest to rzecz niezbędna w moim codziennym życiu.

Spory koszt

1300zł

Tyle kosztuje nowa poduszka. Kwota jest poza moim zasięgiem, ale liczę na Waszą pomoc. Nowa poduszka to lepsze życie na codzień. Dziękuję za okazane wsparcie i dobre serce.

Krzysztof Niewiadomski

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla Krzyśka

Komentarze


 • A. - awatar

  A.

  01.09.2015
  01.09.2015

  Dużo zdrowia i pogody ducha!

 • Znajomy - awatar

  Znajomy

  15.07.2015
  15.07.2015

  Pomoc bliźniemu nawet w taki sposób, to spełnienie przykazania miłości. Zachęcam by pomagać. Na pewno każdy, wdowi grosz się liczy.

  • Dawid Niewiadomski - awatar

   Dawid Niewiadomski - Organizator zbiórki

   15.07.2015
   15.07.2015

   Dziękuję z całego serca :)

1 395 zł  z 1 280 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Dawid Niewiadomski - awatar

Dawid Niewiadomski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Dawid - awatar
Dawid
200
mariusz - awatar
mariusz
100
Michal - awatar
Michal
30
Dominika - awatar
Dominika
10
Natalia - awatar
Natalia
200
Amelia - awatar
Amelia
5
Marcelina - awatar
Marcelina
20
OskCh - awatar
OskCh
10
Dominika - awatar
Dominika
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij