Zbiórka Pomoc dla pogorzelcy z Szestna - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla pogorzelcy z Szestna

Zbiórka Pomoc dla pogorzelcy z Szestna - zdjęcie główne

Pomoc dla pogorzelcy z Szestna

4 595 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać teraz
 
Sandra Kowalczyk Vel Kowalska - awatar

Sandra Kowalczyk Vel Kowalska

Organizator zbiórki

Razem z rodziną chcielibyśmy zwrócić się o pomoc finansową dla naszego taty i dziadka, który stracił wszystko w wyniku pożaru mieszkania. Zebrana kwota pomoże stanąć mu na nogi.

Tata ma 61 lat i mieszka samotnie, jest na rencie i jego dochód jest niewielki. Starcza jedynie na przeżycie miesiąca. Nie posiada żadnych oszczędności.

Pożar miał miejsce 24.11.2019 roku wieczorem. Był spowodowany zwarciem w starej instalacji elektrycznej. W czasie wybuchu pożaru nie było go w domu. Przybiegł gdy było już za późno. Choć próbował, nie dało się nic uratować.  Cały, choć skromny dorobek życia stanął w płomieniach.

Rodzina stara się pomóc ale nie są to wystarczające środki. Zwróciliśmy się o zapomogę do GOPS'u, ale wciąż brakuje na podstawowe potrzeby.

Chcielibyśmy zwrócić się o pomoc do ludzi dobrej woli, w zbiórce pieniędzy, które zostaną przeznaczone na remont mieszkania i zakupienie podstawowych rzeczy takich jak pralka, zlew, kanapa, stół i krzesła.
Tata jest skromnym człowiekiem więc większość rzeczy, które kupimy będzie używana, lecz chcemy aby miał godne warunki na starsze lata.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krystian - awatar

  Krystian

  16.12.19
  16.12.19

  Wszystko się ułoży, to tylko kwestia czasu ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.19
  01.12.19

  Mam nadzieję, że serca jeszcze się otworzą. Trzymajcie się kochani

4 595 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać teraz
 
Sandra Kowalczyk Vel Kowalska - awatar

Sandra Kowalczyk Vel Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monika - awatar
Monika
20
zbiórka z puszki - awatar
zbiórka z puszki
280
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zbiórka do puszki - awatar
Zbiórka do puszki
320
Krzysztof Krzysztof - awatar
Krzysztof Krzysztof
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystian - awatar
Krystian
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij