Zbiórka Pomoc Pogorzelcom z Chabówki - miniaturka zdjęcia

Pomoc Pogorzelcom z Chabówki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Pogorzelcom z Chabówki - zdjęcie główne

Pomoc Pogorzelcom z Chabówki

14 477 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ugaśmy razem ten pożar!

Pożar domu w Chabówce

W dniu 26.03.2024 około godz. 11:35 do Stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego w Nowym Targu wpłynęło zgłoszenie że w miejscowości Chabówka pali się budynek mieszkalny. Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy z JRG PSP Rabka Zdrój oraz okoliczne jednostki OSP.   Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożarem objęty jest w całości budynek mieszkalny. Działania straży pożarnej w pierwszej fazie działań polegały na podaniu trzech prądów wody w natarciu oraz jednego w obronie sąsiednich zabudowań. Wraz z dojazdem dodatkowych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia działania straży polegały na wprowadzeniu do wewnątrz obiektu rot gaśniczych w aparatach ochrony dróg oddechowych, które prowadziły działania gaśnicze od wewnątrz obiektu oraz zadnia związane w ewakuacją mienia z budynku Po lokalizacji pożaru przystąpiono do niezbędnych prac rozbiórkowych w celu dotarcia do ognisk pożaru. Podczas zdarzenia poszkodowana została jedna osoba nie wymagająca hospitalizacji.

W działaniach brało udział : 8 pojazdów straży pożarnej 30 strażaków oraz funkcjonariusze Policji, ZRM, Pogotowie energetyczne, gazowe.

Pożar zniszczył całkowicie dom tej rodziny, wyrządził ból i cierpienie, jednak wierzymy, że działając razem możemy odmienić ten zły los.

Celem tej społecznej  zbiórki jest pomoc poszkodowanej rodzinie pogorzelców z Chabowki, aby ten cel osiągnąć prowadzimy dodatkowo licytacje charytatywne na grupie.

Społeczna pomoc i licytacje dla Pogorzelców z Chabówki 🧡🖐

https://www.facebook.com/groups/292139327109237

Zapraszamy Wszystkich do tej grupy, wystawiajcie i licytujcie tak od serca co tylko możecie,  prosimy o zapraszanie znajomych i udostępnie grupy.

Jak napisała Pani Renata

"Przed nami czas, który zawsze kojarzył się z radością, rodziną i wspólnym dzieleniem się - Święta Wielkanocne. Jednak dla naszej rodziny, te nadchodzące święta będą obciążone bólem i stratą. W tragicznych okolicznościach, tuż przed Wielkanocą, nasi najbliżsi - rodzice i bracia - stracili swój dom w pożarze. W jednej chwili, wszystko legło w gruzach. 

Nasze serca są wypełnione bólem i smutkiem, ale również nadzieją. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy wsparcia. Nasi bliscy stracili nie tylko dach nad głową, ale także wspomnienia, wartościowe rzeczy i bezcenne pamiątki.

Prosimy Was o pomoc w tej trudnej chwili. Zebrane środki zostaną przeznaczone na najpilniejsze potrzeby związane z wsparciem procesu odbudowy ich życia.

Mimo wszystkich trudności, wierzymy w siłę wspólnoty i w moc ludzkiego serca. Wasza życzliwość i dobroć sprawią, że te trudne chwile będą łatwiejsze do zniesienia, a wspólne święta zyskają nowe, głębsze znaczenie.

Z całego serca dziękujemy za Waszą życzliwość i wsparcie."

Jako społeczność jesteśmy teraz wezwani do pomocy. Ta rodzina potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w tym trudnym czasie.

 Nasza społeczna zbiórka ma na celu zapewnić im niezbędną pomoc finansową w tym trudnym dla nich czasie. Każda złotówka, którą przekażesz, będzie ogromną pomocą wsparcia dla tej rodziny z Chabówki. Jeżeli ktoś zechce pomóc w inny sposób np. poprzez ofiarowanie materiałów budowlanych itp. to każda pomoc będzie ogromnym wsparciem. 

Ta społeczna pomoc ruszyła za zgodą poszkodowanej rodziny dzięki pomocy, strażaków, sąsiadów, dziennikarzy i wielu Ludzi Dobrej Woli.

W obliczu takiej tragedii każda pomoc jest ważna.

Jesteśmy społecznikami, strażakami którzy działają transparentnie i całkowicie  charytatywnie, jako strażacy nie schodzimy z tego pogorzeliska!

Licznik zbiórki jest widoczny dla Wszystkich.

 WAŻNE!!!

Cała kwota 100% z tej zbiórki  zostanie przeznaczona na pomoc społeczną dla poszkodowanej rodziny z pożaru w Chabówce w ramach realizacji statutowych celów w oparciu o dokładne rozliczenie zbiórki na podstawie faktur i przelewów bankowych.  My jako Akademia Dobrych Pomysłów jak i portal pomagam.pl nie pobieramy z tej zbiórki żadnej prowizji i wynagrodzenia 0zł 0%.

Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 

Dziękujemy ❤

Akademia Dobrych Pomysłów

Napisz do nas:  [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Aleksandra Rapacz - awatar

  Aleksandra Rapacz

  12.05.2024
  12.05.2024

  książki Wojciech Chmielarz „żmijowisko” i „rana”

 • Karolina Szeliga wpłata za kwiatka oraz trunki procentowe - awatar

  Karolina Szeliga wpłata za kwiatka oraz trunki procentowe

  02.05.2024
  02.05.2024

  Wygrane licytacje Karolina Szeliga-

14 477 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 140 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 140

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sebastian Cenda - awatar
Sebastian Cenda
500
ALINA - awatar
ALINA
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Sebastian Cenda Licytacja książki - awatar
Sebastian Cenda Licytacja książki
50
Renata szlembarska - awatar
Renata szlembarska
30
Magda Gawlak - awatar
Magda Gawlak
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Aleksandra - awatar
Aleksandra
6

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij