Zbiórka Pomoc dla pogorzelców z Kolska - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla pogorzelców z Kolska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla pogorzelców z Kolska - zdjęcie główne

Pomoc dla pogorzelców z Kolska

2 204 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Winnicka - awatar

Aleksandra Winnicka

Organizator zbiórki

To miejscowość gdzie pochodzi moja rodzina i znajomi. Wydaje mi się że warto pomóc bo Dobro Wraca!!! Internet ma siłe a ludzie dobre serca :)

Ta tragedia dotknęła w poniedziałek  moich znajomych.🙁 Stracili cały swój świat. Potrzeba na już rzeczy do higieny. 

To wydarzenie jest utworzone po to by mógł stać się cud. Do tej pory mieszkali w mieszkaniu gminnym w Kolsku województwo zachodniopomorskie gmina Bierzwnik. Piszę do Was z prośbą o wsparcie dla nich. Na ten moment brakuje im podstawowych rzeczy aby móc godnie żyć. Wierzę, że gdy będziecie nieść innym dobro ono powróci do Was stokroć. Jeśli chcielibyście pomóc nawet najdrobniejszy darem to z całego serca Wam dziękuję.

A potrzebne jest wszystko: jedzenie długoterminowe, koce, ręczniki, pościel, kołdry, przybory szkolne, ubrania rozmiar męskie XL damski S,M, Julka 164, Ala 110, Karol 134, buty nr dla dziewczynek 38, 27, 39, dla chłopaków 32 i 45 , środki czystości, środki higieniczne a nawet zabawki. Może niedługo wymieniacie meble, sprzęty gospodarstwa domowego to też im się przyda.

Może ktoś będzie mógł przekazać symboliczny grosz, który wspólnie stworzy większą kwotę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  14.09.2018
  14.09.2018

  Powodzenia! Trzymam kciuki!

 • Artur Cimoch - awatar

  Artur Cimoch

  12.09.2018
  12.09.2018

  Powodzenia!

2 204 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Winnicka - awatar

Aleksandra Winnicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jędrasiak - awatar
Jędrasiak
50
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Wioletta Rykowska - awatar
Wioletta Rykowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij