Zbiórka Pomoc dla pogorzelców_Szczecin - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla pogorzelców_Szczecin Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla pogorzelców_Szczecin - zdjęcie główne

Pomoc dla pogorzelców_Szczecin

6 790 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bugdał-żwirbla - awatar

Anna Bugdał-żwirbla

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Anna. W dniu 13 września 2019 r. w Szczecinie przy ul. Kazimierza Królewicza 69 wybuchł pożar mieszkania, które wymaga teraz generalnego remontu. Mieszkanie należy do mojej sąsiadki, 81 - letniej Pani Janiny. Miesiąc temu przeżyła pierwszą tragedię - straciła ukochanego męża. Nie otrząsnęła się z jednej tragedii, a pojawiła się kolejna! Obecnie przebywa w szpitalu, podtruta czadem. Wyraziła zgodę na zbiórkę i za każdy grosz z serca dziękuje!

Pożar spowodował całkowite spustoszenie trzech pomieszczeń, a mieszkanie nie było objęte polisą ubezpieczeniową. Remont musi być wykonany JAK NAJSZYBCIEJ, tak żeby Pani Janina mogła do niego wrócić po opuszczeniu szpitala.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Bugdał-żwirbla - awatar

  Anna Bugdał-żwirbla

  20.11.2019
  20.11.2019

  Witam Państwa 🤗 po dwu miesięcznej przerwie. Dzisiaj miją kolejny tydzień po tragedii jaka spotkała Panią Janinkę😥😥. Dzięki Państwa wplatom udało się wykonać solidną elektrykę w całym mieszkaniu, położyć tynki oraz czekamy na montaż okna.
  Mamy nadzieję, że Pani Janina wróci jak najszybciej do swojego ukochanego domu za którym bardzo tęskni. Wyzwaniem jest jeszcze łazienka i kuchnia.Jeszcze raz w imieniu własnym i właścicielki bardzo,bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom o wielkim serduszku💜💜💜.

  Zdjęcie aktualizacji 40 091

6 790 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 152 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bugdał-żwirbla - awatar

Anna Bugdał-żwirbla

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 152

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Runkowska - awatar
Dorota Runkowska
50
Anna Czajkowska - awatar
Anna Czajkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
51

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij