Zbiórka Mateuszek -wygrać walkę z rakiem - miniaturka zdjęcia

Mateuszek -wygrać walkę z rakiem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mateuszek -wygrać walkę z rakiem - zdjęcie główne

Mateuszek -wygrać walkę z rakiem

4 150 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 176 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Adamczewska - awatar

Ewa Adamczewska

Organizator zbiórki

Kochani!
Zawsze staramy się pomagać m.in. udostępniając wszystkie zbiórki, które prowadzą do pomocy w wyleczeniu. Tym razem to my prosimy Was o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie Mateuszka - synka naszej siostry ciotecznej.
Mateuszek ma 8 lat, od urodzenia choruje na Neurofibromatosis 1 , jest to rak mózgu zwykle niezłośliwy,  jednak niestety guz w głowie rośnie i naciska na nerwy oczne, co  grozi utratą wzroku i przez co chłopiec również ma problemy z koncentracją.
Mateuszek  to na co dzień słodki, radosny chłopiec , którego pokocha dosłownie każdy. Obecnie jest na etapie przyjmowania chemii, co okropnie wpływa na jego samopoczucie i jest bardzo osłabiony.
Leczenie jest bardzo kosztowne a Jego Mamie brakuje wystarczających środków, żeby poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ oprócz tego sama wychowuje trójkę dzieci. Podczas leczenia chemią, które będzie trwało jeszcze 1,5 roku, musi być stale przy Mateuszku, przez co nie może pracować.
Liczy się każda złotówka, więc jeżeli możecie prosimy z serca o pomoc! Oczywiście prosimy również o modlitwę.

Ania i Ewa - siostry cioteczne Mateuszka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  13.04.2019
  13.04.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Maciej Czuchraj - awatar

  Maciej Czuchraj

  13.04.2019
  13.04.2019

  Ode mnie macie mały datek i modlitwę zapewnioną ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.03.2019
  09.03.2019

  Panie Jezu proszę Cie o dar zdrowia dla tego cudownego chłopca.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.03.2019
  09.03.2019

  Dobro wraca! Wszelkiego dobra dla całej rodziny.

4 150 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 176 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Adamczewska - awatar

Ewa Adamczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 176

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Meland - awatar
Meland
100
Ewelina - awatar
Ewelina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dusty - awatar
Dusty
27
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil Bargłowski - awatar
Kamil Bargłowski
37
Franz - awatar
Franz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij