Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - zdjęcie główne

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza

206 110 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 260 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Potrzebna pilna pomoc dla najstarszego w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.

Zastępujemy setki puszek akcji “Pola Nadziei” tą jedną, wirtualną i bardzo prosimy o wsparcie.

Robimy co możemy, aby uniknąć ograniczenia naszej działalności. Miesięcznie obejmujemy pomocą nawet 1000 osób - chorych i ich rodziny. Pomagamy opanować ból i inne objawy towarzyszące ostatniemu etapowi śmiertelnej choroby. Hospicjum skupia osoby, które wiedzą, że jedną z miar człowieczeństwa jest troska okazywana gasnącemu życiu. Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wsparcia. Drżymy o los pacjentów i ich rodzin pozostawionych bez hospicyjnej opieki. Staramy się ze wszystkich sił, aby móc pomagać dalej. Mamy zespół pracowników i wolontariuszy, który jest starannie przygotowany do służby choremu człowiekowi, standardy wypracowane na przestrzeni 40 lat i serce do posługi. Lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci i przeszkoleni wolontariusze ofiarowują profesjonalną pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i duchową, starając się uczynić wszystko, aby chory mógł przeżyć godnie ostatnie dni swego życia, a rodzina otrzymać wsparcie w trudnym czasie pożegnania.

Prowadzone rokrocznie akcje, zbiórki w ramach m.in. “Pól Nadziei” oraz mobilizacja ludzi dobrej woli pozwalały na domknięcie hospicyjnego budżetu. W wyniku pandemii musieliśmy zawiesić większość z tych działań - przez co dziś, nie mamy środków na dalszą pomoc. Na chwilę obecną brakuje ponad milion złotych, a strata z miesiąca na miesiąc się powiększa. W tym roku setki puszek zastępujemy tą jedną - na pomagam.pl!

Nadzieja na przyszłość jest w każdym nas! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • MIROSŁAW TABIŚ - awatar

  MIROSŁAW TABIŚ

  05.05.2023
  05.05.2023

  DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD TATĄ. BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZYSTKO 😃

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.2022
  23.11.2022

  Domi ♥️

 • TOMASZ USAREK - awatar

  TOMASZ USAREK

  23.11.2022
  23.11.2022

  Dominika J. , Odpoczywaj wiecznie w spokoju…

 • Jarek Wójcik - awatar

  Jarek Wójcik

  22.11.2022
  22.11.2022

  Zamiast kwiatów dla Dominiki Jachnickiej.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2022
  22.11.2022

  Dziekuje.

206 110 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 260 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3 260

Rodzina Meres - awatar
Rodzina Meres
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maczek - awatar
Maczek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Joanna - awatar
Joanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij