Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - zdjęcie główne

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza

197 182 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 154 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Potrzebna pilna pomoc dla najstarszego w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.

Zastępujemy setki puszek akcji “Pola Nadziei” tą jedną, wirtualną i bardzo prosimy o wsparcie.

Robimy co możemy, aby uniknąć ograniczenia naszej działalności. Miesięcznie obejmujemy pomocą nawet 1000 osób - chorych i ich rodziny. Pomagamy opanować ból i inne objawy towarzyszące ostatniemu etapowi śmiertelnej choroby. Hospicjum skupia osoby, które wiedzą, że jedną z miar człowieczeństwa jest troska okazywana gasnącemu życiu. Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wsparcia. Drżymy o los pacjentów i ich rodzin pozostawionych bez hospicyjnej opieki. Staramy się ze wszystkich sił, aby móc pomagać dalej. Mamy zespół pracowników i wolontariuszy, który jest starannie przygotowany do służby choremu człowiekowi, standardy wypracowane na przestrzeni 40 lat i serce do posługi. Lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci i przeszkoleni wolontariusze ofiarowują profesjonalną pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i duchową, starając się uczynić wszystko, aby chory mógł przeżyć godnie ostatnie dni swego życia, a rodzina otrzymać wsparcie w trudnym czasie pożegnania.

Prowadzone rokrocznie akcje, zbiórki w ramach m.in. “Pól Nadziei” oraz mobilizacja ludzi dobrej woli pozwalały na domknięcie hospicyjnego budżetu. W wyniku pandemii musieliśmy zawiesić większość z tych działań - przez co dziś, nie mamy środków na dalszą pomoc. Na chwilę obecną brakuje ponad milion złotych, a strata z miesiąca na miesiąc się powiększa. W tym roku setki puszek zastępujemy tą jedną - na pomagam.pl!

Nadzieja na przyszłość jest w każdym nas! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.2022
  20.04.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. BŁAGAŁAM JUŻ WSZĘDZIE. PROSZĘ PAŃSTWA NA KOLANACH, MOJE MALEŃSTWO UMIERA, A MOJE SIĘ TYLKO PATRZEĆ, NIE MAM NAWET ZŁOTÓWKI NA DALSZE LECZENIE, ZROBIE WSZYSTKO TYLKO PROSZĘ POMÓŻCIE NAM. https://zbieram.pl/3gmf87k

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2022
  16.04.2022

  JA PRZEPRASZAM, ŻE ZEBRAM TERAZ GDY JEST WOJNA I TYLU LUDZI JEST POTRZEBUJACYCH. MAM NAIMIE DANUTA, MAM 56 LAT, OD LAT CHORUJE. WSTYDZĘ SIĘ TEGO JAK ŻYJE ALE OD 3 DNI NIC NIE ZNALAZŁAM DO JEDZENIA W KOSZU ZA SKLEPEM I PROSZĘ CHOCIAZ O KILKA GROSZY ZEBYM MOGŁA KUPIC CHLEB DLA SIEBIE I PUSZKE KARMY DLA MOJEGO PIESKA. pomagam.pl/nefcey

 • Bełata - awatar

  Bełata

  25.11.2021
  25.11.2021

  Jestem poruszona

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2021
  18.05.2021

  Od razu mi lepiej na serduszku że chociaż troszke pomagam

 • Moni - awatar

  Moni

  24.03.2021
  24.03.2021

  Od zawsze podziwiam i szanuję Waszą pracę ! 👏👍💖

197 182 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 154 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3 154

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
100
Marcin Niedbała - awatar
Marcin Niedbała
20
joanna - awatar
joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maja - awatar
Maja
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij