Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza

Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - zdjęcie główne

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza

34 127 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 086 osób
Wpłać teraz
 

Potrzebna pilna pomoc dla najstarszego w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.

Zastępujemy setki puszek akcji “Pola Nadziei” tą jedną, wirtualną i bardzo prosimy o wsparcie.

Robimy co możemy, aby uniknąć ograniczenia naszej działalności. Miesięcznie obejmujemy pomocą nawet 1000 osób - chorych i ich rodziny. Pomagamy opanować ból i inne objawy towarzyszące ostatniemu etapowi śmiertelnej choroby. Hospicjum skupia osoby, które wiedzą, że jedną z miar człowieczeństwa jest troska okazywana gasnącemu życiu. Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wsparcia. Drżymy o los pacjentów i ich rodzin pozostawionych bez hospicyjnej opieki. Staramy się ze wszystkich sił, aby móc pomagać dalej. Mamy zespół pracowników i wolontariuszy, który jest starannie przygotowany do służby choremu człowiekowi, standardy wypracowane na przestrzeni 40 lat i serce do posługi. Lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci i przeszkoleni wolontariusze ofiarowują profesjonalną pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i duchową, starając się uczynić wszystko, aby chory mógł przeżyć godnie ostatnie dni swego życia, a rodzina otrzymać wsparcie w trudnym czasie pożegnania.

Prowadzone rokrocznie akcje, zbiórki w ramach m.in. “Pól Nadziei” oraz mobilizacja ludzi dobrej woli pozwalały na domknięcie hospicyjnego budżetu. W wyniku pandemii musieliśmy zawiesić większość z tych działań - przez co dziś, nie mamy środków na dalszą pomoc. Na chwilę obecną brakuje ponad milion złotych, a strata z miesiąca na miesiąc się powiększa. W tym roku setki puszek zastępujemy tą jedną - na pomagam.pl!

Nadzieja na przyszłość jest w każdym nas! 

Dziękujemy Panu Danielowi Rusinowi - Reżyserowi Życia za piękny film, który ukazuje jak trudno jest towarzyszyć oraz jak przeżyć stratę, jak zrozumieć i przebaczyć sobie i innym - JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE.


Link do filmu Reżysera Życia https://youtu.be/RlDkNGy3r50

Link do teledysku Magdy Beredy https://youtu.be/FqNQe2BK8XM

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.20
  19.09.20

  Czesto zapominamy o ludziach starszych, a przecież i my kiedyś tacy będziemy. Mam nadzieję, że zbiórka okaże sie sukcesem. Z całego serca życzę.

 • Dariusz Bartlewski - awatar

  Dariusz Bartlewski

  18.09.20
  18.09.20

  Razem możemy więcej! :)

 • Jakub Rutyna - awatar

  Jakub Rutyna

  17.09.20
  17.09.20

  Pomagamy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.20
  17.09.20

  ❤️

 • Sandra - awatar

  Sandra

  16.09.20
  16.09.20

  Cegiełka

34 127 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 086 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1 086

Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Milena - awatar
Milena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomasz - awatar
Tomasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Nkkk - awatar
Nkkk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij