Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza

Zbiórka Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza - zdjęcie główne

Pomoc dla Hospicjum św. Łazarza

174 528 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 678 osób
Wpłać teraz
 

Potrzebna pilna pomoc dla najstarszego w Polsce hospicjum - aby nadal mogło otaczać opieką chorych u kresu życia i ich rodziny.

Zastępujemy setki puszek akcji “Pola Nadziei” tą jedną, wirtualną i bardzo prosimy o wsparcie.

Robimy co możemy, aby uniknąć ograniczenia naszej działalności. Miesięcznie obejmujemy pomocą nawet 1000 osób - chorych i ich rodziny. Pomagamy opanować ból i inne objawy towarzyszące ostatniemu etapowi śmiertelnej choroby. Hospicjum skupia osoby, które wiedzą, że jedną z miar człowieczeństwa jest troska okazywana gasnącemu życiu. Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wsparcia. Drżymy o los pacjentów i ich rodzin pozostawionych bez hospicyjnej opieki. Staramy się ze wszystkich sił, aby móc pomagać dalej. Mamy zespół pracowników i wolontariuszy, który jest starannie przygotowany do służby choremu człowiekowi, standardy wypracowane na przestrzeni 40 lat i serce do posługi. Lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci i przeszkoleni wolontariusze ofiarowują profesjonalną pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i duchową, starając się uczynić wszystko, aby chory mógł przeżyć godnie ostatnie dni swego życia, a rodzina otrzymać wsparcie w trudnym czasie pożegnania.

Prowadzone rokrocznie akcje, zbiórki w ramach m.in. “Pól Nadziei” oraz mobilizacja ludzi dobrej woli pozwalały na domknięcie hospicyjnego budżetu. W wyniku pandemii musieliśmy zawiesić większość z tych działań - przez co dziś, nie mamy środków na dalszą pomoc. Na chwilę obecną brakuje ponad milion złotych, a strata z miesiąca na miesiąc się powiększa. W tym roku setki puszek zastępujemy tą jedną - na pomagam.pl!

Nadzieja na przyszłość jest w każdym nas! 

Dziękujemy Panu Danielowi Rusinowi - Reżyserowi Życia za piękny film, który ukazuje jak trudno jest towarzyszyć oraz jak przeżyć stratę, jak zrozumieć i przebaczyć sobie i innym - JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE.


Link do filmu Reżysera Życia https://youtu.be/RlDkNGy3r50

Link do teledysku Magdy Beredy https://youtu.be/FqNQe2BK8XM

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Maria Chmura - awatar

  Maria Chmura

  27.11.20
  27.11.20

  Nicolson,3talerze,2świeczniki,ramki

 • Mikołajek książka - awatar

  Mikołajek książka

  25.11.20
  25.11.20

  😁Coraz bliżej celu

 • Renata Bo - awatar

  Renata Bo

  24.11.20
  24.11.20

  Wplata za ksiazki ”Bawie sie” Agnieszka Latala, ”Martynka i kucyk ” Katarzyna Bieniaszewska, ” Konie suita na 4 kopyta” Dorota Duch

 • Maria Chmura - awatar

  Maria Chmura

  23.11.20
  23.11.20

  Miseczka,książka Niebezpieczne Kobiety

 • Jolanta Świątek aukcja lalka porcelaniwa - awatar

  Jolanta Świątek aukcja lalka porcelaniwa

  22.11.20
  22.11.20

  Aukcja lalka Porcelanowa

174 528 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 678 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2 678

Maciej Nędza - awatar
Maciej Nędza
15
Olka Mróz - awatar
Olka Mróz
20
OlaB - awatar
OlaB
50
Ela JZ album Johnny'ego Depa - awatar
Ela JZ album Johnny'ego Depa
20
Ela JZ książka W śnieżną noc - awatar
Ela JZ książka W śnieżną noc
10
Ela JZ cukiernica - awatar
Ela JZ cukiernica
10
Ela JZ kolczyki - awatar
Ela JZ kolczyki
10
Ela Siwek - awatar
Ela Siwek
30
Maria Chmura broszka i torby prezentowe - awatar
Maria Chmura broszka i torby prezentowe
34
Danuta Dzioba -Nowohucianki dla pól nadziei - awatar
Danuta Dzioba -Nowohucianki dla pól nadziei
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij