Zbiórka Puszek z połamanym kręgosłupem! - miniaturka zdjęcia

Puszek z połamanym kręgosłupem! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Puszek z połamanym kręgosłupem! - zdjęcie główne

Puszek z połamanym kręgosłupem!

4 508 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencje tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie. Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.

W czwartek, 20 czerwca, przywiozłyśmy do schroniska potrąconego psa. Musiał leżeć przy głównej, bardzo ruchliwej drodze naprawdę długo. Miał udar. Pił, wymiotował, nie podnosił tylnych nóg.

Wizyta u doktora w Elblągu wykazała złamanie kręgosłupa. W poniedziałek jedziemy z nim do Gdańska, na rezonans magnetyczny (koszt tego badania to 1000zł),  po którym będzie wiadomo, czy biedak ma szansę na chodzenie, czyli czy będzie przeprowadzona operacja.

Do tej pory doraźna pomoc, oraz leczenie Puszka, kosztowała nas 400zł. Przed nami długa droga. Pomóż nam pomagać!

Edycja z dnia 24.06.2019r.

Wróciliśmy z Kliniki w Gańsku, gdzie Puszek miał robiony rezonans magnetyczny. Badanie wykazało złamanie krgosłupa z przesunięciem, ale nerw nie jest zerwany. Być może jest uszkodzony, ale tego nie wiadomo.  Koszt operacji, która nie daje 100 % szansy, to koszt 4000-5000zł. Mamy podjąć decyzję czym prędzej.  Mamy mętlik w głowie, nie mamy takich pieniędzy, a pozostawienie go w takim stanie, to szybkie zapalenie układu moczowego, przy braku samodzielnego wydalania moczu i kału.
Dzisiaj zapłaciliśmy za badanie 950 zł.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  28.06.2019
  28.06.2019

  <3

 • Ania - awatar

  Ania

  26.06.2019
  26.06.2019

  Będzie dobrze maluszku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.2019
  25.06.2019

  Zdrowiej Puszku🤗

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  23.06.2019
  23.06.2019

  Powodzenia

4 508 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 116

Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Iwona Rukat - awatar
Iwona Rukat
20
Joanna andruszkiewicz - awatar
Joanna andruszkiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Dybczak-Syrek - awatar
Monika Dybczak-Syrek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij